Czytasz
Magiczna uczta zmysłów – Dzień Kobiet z Synergią

Magiczna uczta zmysłów – Dzień Kobiet z Synergią

Synergia

Tegoroczny Dzień Kobiet zapowiada się szczególnie ciekawie. Dlaczego? Ponieważ do wspólnego świętowania zaprasza nas Synergia, która wraz z kolektywem Girls To The Front organizuje prawdziwą “ucztę zmysłów”.

Synergia: Sisterhood to jedna z tych imprez, na której możemy puścić wodzę fantazji i całkowicie dać się ponieść muzycznym uniesieniom. Bujna roślinność, fantazyjne dźwięki i magiczny klimat wypełnią 8 marca wnętrza Kulturalnej, a kobieca siła reprezentowana będzie przez doskonały artystyczny skład, który zadba o wyśmienitą zabawę.

Zagra m.in. Mafalda – pochodząca z Portugalii didżejka i prezenterka radiowa NTSu łącząca w swoich setach wszystko to, co w muzyce tanecznej najlepsze. Samba, disco, funk czy boogie – przygotujcie się na naprawdę intensywne doznania. Pojawi się też Eduarda Bones DJ Morgiana, tworząca magiczne sety z wykorzystaniem instrumentów (a także np. kryształów) i własnych umiejętności wokalnych. Oczywiście zagrają również reprezentantki Girls To The Front – kolektywu od ponad trzech lat promującego działalność artystyczną dziewczyn oraz znane z wielu imprezek Facheroia i Yana, podczas których serwują nam szalone sety przepełnione muzycznymi smaczkami.

Wielogodzinne tańce na imprezie Synergii są już pewniakiem jeśli chodzi o weekendowe plany. A będzie ona wyjątkowa nie tylko ze względu na grające tego dnia didżejki. To także benefit na rzecz pierwszej edycji festiwalu filmów dokumentalnych tworzonych przez kobiety, który docelowo ma się stać wydarzeniem cyklicznym.

Sprawdź też

Ważna inicjatywa w połączeniu z świetną zabawą – to lubimy. Widzimy się zatem w Kulturalnej – bilety złapiecie w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone