Czytasz
999 – nowa klubowa przestrzeń w Warszawie

999 – nowa klubowa przestrzeń w Warszawie

999 – tym razem to nie numer na pogotowie ratunkowe, a nazwa nowego klubu w Warszawie zlokalizowanego przy placu Dąbrowskiego. Organizatorzy odsłonili właśnie pierwsze szczegóły programu.

Czego spodziewać się po 999? 8 marca, na pierwszy rzut, tropikalno-futurystyczny koncert w ramach World Wide Warsaw – Dengue Dengue Dengue!. Tydzień później głęboko zakorzeniony w bassie Sega Bodega w towarzystwie Lutto Lento oraz Young Majli. To będzie prawdziwa gratka dla fanów niskich, bujających i połamanych dźwięków. Z kolei 15 marca zagrają tajemniczy Shxcxchcxsh. Następny weekend przejmie ekipa Revive. W ramach wydarzenia Overture odbędzie się światowa premiera techno projektu Body Unknown: Kwartz + Question, a towarzyszyć im będą Błażej Malinowski, Overlook, DREN i Yellen. 23 marca to ponownie World Wide Warsaw i impreza, na której swoją wizję house’u przedstawi DJ Seinfeld.

W pierwszy weekend kwietnia wizytę złoży JASSS słynąca ze swoich eklektycznych setów. Każdy jej występ zaskakuje niekonwencjonalnością selekcji, od techno przez new wave, aż po jazz czy nawet post punk. Towarzyszyć jej będą didżeje z południa Polski, czyli Olivia i Sierra Cosworth. Ostatnią z ogłoszonych imprez jest występ DJ-a i producenta techno Introversion, z którym didżejkę dzielić będą Anja Kraft i Abu Zeinah.

Poniżej możecie przyjrzeć się plakatowi z pełną listą ogłoszonych na ten moment artystów. My już możemy się doczekać pierwszych imprez w 999!

999
Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone