Czytasz
Moderat, Boris Brejcha, Sega Bodega, Conan Gray… Kto jeszcze wpadnie do Polski?

Moderat, Boris Brejcha, Sega Bodega, Conan Gray… Kto jeszcze wpadnie do Polski?

Jesienna zmuła? Chyba żartujecie. Organizatorzy nie zwalniają tempa, a my mamy dla Was najmocniejsze ogłoszenia ostatnich tygodni i przypomnienie o koncertach, które odbędą się jeszcze w tym sezonie. Sprawdźcie najnowsze ogłoszeniowe newsy i szykujcie kwit na bilety.

Powrót Moderata po 5 latach

Twórcy hitów Bad Kingdom i Rusty Nails powracają z nowym materiałem i ruszają w pierwszą trasę koncertową po pięcioletniej przerwie. Zespół powstał z połączenia duetu Modeselektor (Gernort Bronsert i Sebastian Szary) oraz jednoosobowego projektu Apparat (Sascha Ring). Trio berlińskich producentów nawiązało współpracę już w 2002 roku, by już rok później opublikować pierwsze wydawnictwo, ale prawdziwy przełom przyniósł dopiero album „Moderat” z 2009 roku.

Muzykom udało się stworzyć brzmienie, na które nie było miejsca w ich indywidualnych projektach. Połączenie potężnych basów i mocarnego techno Modeselektora oraz subtelnego IDM i eleganckich melodii Apparata zaczarowało krytyków i słuchaczy. Nadchodzące miesiące otworzą nowy etap działalności zespołu. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku ukaże się nowy, czwarty album grupy. Spotkanie z Moderat już w lipcu 2022 roku na Tauron Nowa Muzyka Katowice. Sprzedaż karnetów na TNMK 2022 już ruszyła!

Kup karnet na TNMK 2022

Sega Bodega i jego zmysłowe post R’n’B

Sega Bodega wystąpi dla warszawskiej publiczności w klubie Proxima już 29 stycznia 2022. Szkocki producent, wokalista i DJ, znany jest ze swojego charakterystycznego futurystycznego podejścia do muzyki elektronicznej. W swoich utworach łączy charakterystyczne elementy muzyki bass, hip-hop, trip hop czy RnB oraz różne odcienie muzyki klubowej, nadając im nowe, zaskakujące brzmienie.

W 2020 wypuścił album Salvador, który potwierdził jego mocną pozycję na scenie. W listopadzie tego roku ukaże się Romeo. Płytę zapowiada cudowne Only Seeing God When I Come dowodzące niezwykłych zdolności Segi Bodegi w kwestii łączenia przeróżnych muzycznych rozwiązań. Jego twórczość porusza tematy związane ze zdrowiem psychicznym, uzależnieniem od alkoholu, jak również szerszymi tematami krążącymi wokół życia i śmierci.

Sega Bodega zagra w Proximie 29.01

Boris Brejcha i audiowizualny trip

Kolejna wizyta Borisa Brejchy w Polsce będzie wyjątkowa pod każdym względem. Wraz z królem gatunku High-Tech Minimal zagrają artyści jego wytwórni – każdy z nich w specjalnym wydaniu z przedłużonym setem.

Arena Gliwice to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie. Specjalnie na tę okazję przestrzeń gliwickiej areny zostanie zaadoptowana pod wyjątkowe audiowizualne show – perfekcyjna gra techniki, świateł i nagłośnienia, znana z poprzednich eventów Borisa Brejchy.

Boris Brejcha w Gliwicach z wyjątkowym show już 4 grudnia

Conan Gray od kanału YT do propsów od Taylor Swift

Jeden z najważniejszych popowych głosów swojego pokolenia, Conan Gray po raz pierwszy zagra w Polsce. Autor multiplatynowych hitów Heather i Maniac wystąpi 11 maja 2022 w warszawskiej hali COS Torwar, a bilety na to wydarzenie trafią do otwartej sprzedaży już 29 października.

Sprawdź też

Świat usłyszał o Conanie, gdy ten w wieku 15 lat otworzył swój kanał na YouTube. Talent nastolatka eksplodował błyskawicznie, a jego debiutancki album Kid Krow momentalnie wskoczył na sam szczyt listy Bilboardu dając Gray’owi tytuł najlepszego debiutanta od lat. Nie ma w tym nic dziwnego, bo autentyczność, z jaką Conan Gray komponuje swoje utwory zachwyca każdego. Taylor Swift nazwała jego singiel Astronomy arcydziełem, a sir Elton John otwarcie pochwalił Conana za to, że jako jedyny artysta z Top 50 Spotify pisze swoje piosenki zupełnie samodzielnie. Emocjonalne zaangażowanie, niesamowity głos i ciężka do nazwania, ale jasno wyczuwalna wyjątkowość jego osoby sprawiają, że tego artysty po prostu chce się słuchać i obserwować.

Bilety w sprzedaży od 10:00 w piątek 29 października

Thylacine i podróże w czasie

Dla Thylacine podróż ma wartość pielgrzymki i to ona jest niewyczerpanym źródłem inspiracji. Taki duch przygody stymuluje i skłania młodego muzyka do postrzegania każdego ze swoich projektów jako doświadczenia samego w sobie, z różnymi wariantami i pomysłami związanymi z podróżowaniem. Po nagraniu swoich pierwszych albumów na pokładzie pociągu transsyberyjskiego, argentyńskich drogach i Wyspach Feroe (odpowiednio: Roads-vol. 1 i Roads-vol. 2), Thylacine zdecydował się na podróży w czasie zamiast w przestrzeni.

Jego najnowszy album TIMELESS to zbiór 10 klasycznych dzieł nasyconych własną marką elektroniki artysty, DJ-a jak i producenta. Nowy krążek pozwala artyście wspiąć się na szczyt muzycznych uniesień zaczerpniętych z repertuaru Mozarta, Beethovena czy Schuberta. Występy Francuza pełne są pasji i emocji, a melodyczne utwory połączone ze sobą w niebywały sposób tworzą kapitalny spektakl, równie urzekający, jak i taneczny.

Thylacine 12.12 w Praga Centrum

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone