Czytasz
Jaką świnką morską jest Young Leosia? A jaką Sentino i sanah?

Jaką świnką morską jest Young Leosia? A jaką Sentino i sanah?

Instagram Jaką świnką morską jesteś trafił na nasz memowy sejsmograf. Konto – zgodnie z nazwą – wypełniają zdjęcia słodkich gryzoni z dopasowanymi do nich imionami.

Pomysł doczekał się już wielu naśladowców – są już pieski, kotki i… bułki. Postanowiliśmy pobawić się konwencją i sprawdzić, jaką świnką morską są polscy artyści i artystki. Let’s go.

Young Leosia

Niekwestionowana królowa – nie tylko dżungli, ale też list przebojów i rankingów sprzedaży. Young Leosia czyli Sara Sudoł. Psychodeliczne futerko – z elementami różu w nieco łagodniejszym niż zazwyczaj odcieniu – idealnie pasuje do relaksu w towarzystwie torebki wypełnionej Gelato. Mamy tylko nadzieję, że śwince nie stała się krzywda w związku z ekscentryczną koloryzacją – Młoda Leokadia jest obrończynią praw zwierząt.

Young Leosia z DJ setem w Pradze Centrum 29.10

Sentino

Sebastian Alvarez aka Senciak to żywa legenda polskiego trapu. Jego live’y na insta przeszły już do historii. Bezkompromisowy styl rozliczenia się z hejterami jest niezwykle nośnym formatem w internetowym świecie. Jeśli atakujesz Sentino, musisz się liczyć z reakcją jego oddanych Sicarios. Czarodziejski uśmiech rapera i brak powściągliwości w kwestii chwalenia się swoimi dokonaniami tworzą obraz człowieka sukcesu, na jakiego polska scena zasługuje od dawna. Cieszymy się, że Senti nie zwalnia tempa i regularnia dostarcza nam nowe albumy, które za każdym razem trzymają kosmiczny poziom.

świnką jesteś
Sprawdź nasz wywiad z Humorem Muzyki Komputerowej 69

sanah

Zuzanna Irena Jurczak znana szerokiej publiczności jako sanah jesienią sięgnie po kolońską i szlugi. A przynajmniej tak nazywa się trasa koncertowa, w ramach której prezentować będzie materiał z płyty Irenka. Honorując wydawnictwo, wybraliśmy dla artystki gryzonia pod tym imieniem. Wydaje się bardzo sympatyczne ze szczyptą nieśmiałości dokładnie jak sanah! Urocze stworzenie popija pluszowy napój. Zastanawiacie się, czy to szampan? No wiecie co! Przecież świnki morskie nie piją alkoholu.

Chcesz usłyszeć album Irenka na żywo? Złap bilety na trasę Kolońska i Szlugi

Guzior

Powiesz, że to Guzior, a może to świnka morska???? Mateusz Bluza to jeden z najciekawszych raperów na polskiej scenie. W swoich traczkach prezentuje bardzo kreatywne podejście do pisania wersów. Na swoim koncie ma takie perełki, jak “płuca zlepione topami” czy “skręciłem blanta jak precel”. Charyzma, jaką prezentuje w klipach, jest naprawdę imponująca, a przy tym Mateusz wydaje się być bardzo sympatycznym gościem. Zdaje się, że coolerska świnka na desce dobrze oddaje vibe, jaki tworzy wokół siebie Guzior.

Sprawdź też
Billie Eilish album

Sprawdź, czy Guzior zagra niedługo w Twoim mieście

Oliwka Brazil

Nie wiemy, czy Oliwka Brazil była inspiracją dla tej konkretnej świnki. Zdecydowanie jednak jesteśmy zafascynowani podobieństwem zwierzątka do artystki. Ekstrawaganckie wdzianko ze zwierzęcym motywem idealnie wpisuje się w styl raperki. To świnka, która nie godzi się na kompromisy, która przyszła tu robić Big Money, a Oh Daddy szepnie tylko w ucho swojego wybranka.

Rapowe memy? Sprawdźcie nasz cykl Rapwersiada

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone