Czytasz
Niespodziewane tracki i event w Gdańsku. Co jeszcze planuje Szpaku?

Niespodziewane tracki i event w Gdańsku. Co jeszcze planuje Szpaku?

Szpaku

Nowy singiel, album i związane z nim wydarzenie w lokalu ScrapYard w Gdańsku! Szpaku rozpieszcza fanów i ma w planach jeszcze więcej.

Co było, jest i będzie?

Ostatni album Szpaka, czyli wydany 7 kwietnia 2022 roku Dom dla zmyślonych przyjaciół pana Mateusza, przekroczył 30 tysięcy sprzedanych kopii i tym samym pokrył się platyną. Po tym osiągnięciu raper nie próżnował. W pierwszej połowie 2023 roku wydał już kilka singli z czołowymi artystami polskiej sceny hip-hopowej. Współpracował z Bedoesem 2115, co zaowocowało utworem Więcej życia oraz z SB Maffiją, czego wynikiem został utwór Wioska ukryta we mgle.

Zapowiadany album Uzumaki forma ostateczna ma składać się z 11 tracków, a każdy z nich – odzwierciedlać emocje artysty, jego doświadczenia i spojrzenie na świat. Szpaku i Kubi Producent zapraszają słuchaczy do podróży, podczas której odkryją niezwykły świat tego najnowszego projektu. Współpracują ze sobą od dłuższego czasu, więc mamy gwarancję chemii. Dwa utwory, które już promują nową płytę, to title track Uzumaki forma ostateczna oraz KRAINA LODU. Możecie ich już wysłuchać na oficjalnym profilu wytwórni GUGU na YouTubie oraz w serwisach streamingowych.

O północy czar nie pryska

Szpaku niedawno ogłosił, że przed premierą albumu będziemy mieli okazję posłuchać dwóch kolejnych singli. Natomiast 6 lipca o północy pojawił się niespodziewanie nowy utwór o tytule Crazy Frog we współpracy z Waimą. Jest to trzeci singiel z najnowszego albumu, oczywiście wyprodukowany przez Kubiego Producenta.

Sprawdź też
DJ 600V

Nie patrz w niebo! i premiera albumu

Wraz z nadejściem płyty możemy się również spodziewać związanego z nim wydarzenia. Na Facebooku widnieje event stworzony przez Szpaka NIE PATRZ W NIEBO! Premiera albumu: UZUMAKI FORMA OSTATECZNA. 27 lipca będziecie mogli na żywo wysłuchać wszystkich kawałków w towarzystwie artysty w gdańskim klubie o nazwie ScrapYard. Raper zapewnia, że oprócz odsłuchu, przygotował z Kubim wiele atrakcji, o których dowiecie się na miejscu.

Bilety na inne koncerty, które zagra Szpaku, znajdziecie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone