Czytasz
Szpaku szykuje UFO 2? Są przesłanki, by tak sądzić!

Szpaku szykuje UFO 2? Są przesłanki, by tak sądzić!

szpaku ufo

Szpaku słynie ze swojego zamiłowania do wszelkiej fantastyki. Jego twórczość w dużej mierze opiera się na motywach z kreskówek oraz baśni. Czyżby tym razem raper zainspirował się motywem UFO?

Szpaku wrzucił na swój Instagram serię wycinków z różnych gazet o konkretnej tematyce. Wśród skrawków z rozmaitych czasopism przewijały się więc wzmianki o kosmitach i wszelkich incydentach związanych z pojawianiem się UFO na polskim niebie. Wśród nich można było wyłapać takie nagłówki jak na przykład:

Nagranie UFO nad Polską mrozi krew w żyłach

Zrobili mi to kosmici

UFO nad Gdynią?

Follow-up do dawnego utworu? Szpaku – UFO

Szpaku UFO

Utwór o tytule UFO wraz z teledyskiem jest jednym z ikonicznych tracków Szpaka. Singiel stał się hitem i promował album Atypowy z 2018 roku. Był to przełomowy moment w karierze rapera. Wszystkie jego utwory wówczas przyjmowały się świetnie, a sam album otrzymał status poczwórnie platynowej płyty. Ponadto Atypowy jest rekordzistą pod względem nabitych wyświetleń na YouTubie. Każdy utwór z tej płyty ma ponad pięć milionów wyświetleń, a wiele z nich sięga dziesiątek milionów. Szpaku idealnie wstrzelił się w czasy, gdy streamingi nie były jeszcze aż tak popularne w Polsce i rozbił bank swoją premierą.

Sprawdź też

Samo UFO jest w top 3 najpopularniejszych tracków z Atypowego. Dlatego aktualne wrzuty i narracja budowana przez lidera GUGU może sugerować, że nadchodzi sequel tego numeru. Są to jednak tylko spekulacje fanów. Ciężko powiedzieć, czy to tylko zabawa w kotka i myszkę ze słuchaczami, czy konkretna zapowiedź singla lub nawet całej płyty.

Czytaj więcej o polskim rapie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone