Czytasz
SBM w ofensywie! Jest nowy Białas, mamy też tracklistę Doroty

SBM w ofensywie! Jest nowy Białas, mamy też tracklistę Doroty

Nowy Białas

Po tym, jak Solar zdradził nam nieco tajemnic związanych z problemami SBM Label, wytwórnia przeszła do ofensywy. Dzisiaj wylądował nowy Białas, a ponadto Dorota Masłowska opublikowała tracklistę swojego albumu.

Wytwórnia Solara i Białasa, mimo perturbacji i wewnętrznych rozłamów, bynajmniej nie zamierza odpuszczać z wypuszczaniem kolejnych projektów. Trwa promocja płyty Nypla, Polskę interesuje trasa Janusza Walczuka, a na czele tego orszaku stoi oczywiście Białas z nowym albumem. Właśnie otrzymaliśmy bardzo ciężki i refleksyjny singiel Dominicana.

Nowy Białas

Do tej pory mogliśmy usłyszeć cztery single promujące nadchodzący album Beeziego. Promocję płyty rozpoczął od premiery dwóch utworów o tytułach Mateusz Jordan oraz Witam Cię 2k23. Potem uderzył Uzi z Soblem na feacie, który wywołał spore poruszenie i podzielił słuchaczy. Część z nich hejtowała modulację głosu gościnnego artysty, a część doceniała eksperymentalną koncepcję.

Ponadto dwa tygodnie temu wylądował również singiel z Whitem 2115 o tytule Botoks. Jak widać, Białas nie stroni od dzielenia się swoimi trackami przed premierą. Nie ma co się jedna dziwić. Łącznie w preorderowym wydaniu najnowszego projektu współzałożyciela SBM ma być aż 50 utworów.

Dorota ujawnia wszystkie karty

To nie koniec nowości związanych z osobami z SBM-u. Dorota Masłowska, autorka jedna z najbardziej eksperymentalnych prób wydawniczych wytwórni, wydaje niebawem swój album. Co więcej, póki co debiut wokalny pisarki nie jest usłany różami. Melodeklamowana poezja mocno rozminęła się z targetem rapowego labelu. Fani wylali sporo krytyki na debiutantkę, a w jej obronie stanął Solar w swoim szczerym utworze rozliczającym 2022 rok.

Sprawdź też

Artystka opublikowała tracklistę pierwszej płyty. W oczy rzucają się przede wszystkim znamienici producenci.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone