Czytasz
Taco Hemingway bierze wszystko – ustanowił nowe rekordy na Spotify!

Taco Hemingway bierze wszystko – ustanowił nowe rekordy na Spotify!

taco hemingway spotify

Najnowsza płyta rapera odbija się szerokim echem w branży muzycznej. Za entuzjazmem fanów idą także twarde liczby. Taco Hemingway ustanowił dwa nowe rekordy w polskim Spotify.

Taco Hemingway został najczęściej słuchanym artystą w ciągu jednego dnia w Polsce na Spotify. Taką informację podał polski oddział streamingowego giganta. Co więcej, to nie jest jedyna bariera, którą raper przebił swoją premierą. Najnowszy album Taco, 1-800-Oświecenie, został też najczęściej streamingowaną płytą w ciągu jednego dnia w serwisie. Te wyniki naprawdę robią wrażenie, szczególnie biorąc pod uwagę, jak długą przerwę wydawniczą miał raper. Już po pierwszej dobie od premiery lista najczęściej streamowanych utworów na polskim Spotify została w całości wypełniona najnowszym wydaniem Filipa Szcześniaka.

Taco króluje w TOP 50 – Polska do teraz, a Spotify zdecydowało się ukoronować tę dominację takim oświadczeniem:

1-800-Oświecenie było jednym z najbardziej wyczekiwanych krążków tego roku. Już teraz wiadomo, że jest to ogromny sukces zarówno artystyczny, jak i komercyjny. Taco wspomina na albumie, że bardzo obawiał się powrotu i tego, jak zostanie przyjęty po trzyletniej przerwie. Niepotrzebnie. Fani odwdzięczyli się z nawiązką za dostarczenie im tak jakościowego i dopracowanego dzieła.

Tutaj napisaliśmy o nowej płycie Taco Hemingwaya

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone