Czytasz
Wykąp się w wodzie po Margaret i Taco – baseny, które wystąpiły w teledyskach

Wykąp się w wodzie po Margaret i Taco – baseny, które wystąpiły w teledyskach

Basen i Kizo

Jadę gdzieś w ładne miejsce, mam basen na ostatnim piętrze…

Uff jak gorąco! W Kanadzie absolutny rekord temperatury wynoszący prawie 50 st. C! U nas na szczęście do tego rekordu jeszcze daleko, ale życie w miejskiej betonozie nie jest raczej czymś komfortowym w taką pogodę…

Redakcja już ledwo sapie i ledwo zipie, a jedyne co jej w głowie, to skoczyć do chłodnego basenu. I to nie byle jakiego, bo takiego, na których pływały rodzime gwiazdy! Mamy dla Was wyjątkowe wodne miejscówki z klipów i okładek polskich artystów.

Podwodny balet i skoki z wysokości z KAMP! w Pałacu Kultury

Teledysk do Melt powstał tuż przed zamknięciem basenu w Pałacu Kultury i Nauki, który wymagał remontu. Część ze znajdujących się w nim scen nakręcono w zamkniętych dla zwiedzających korytarzach warszawskiej wizytówki. Klip zwrócił uwagę fotografa Jacka Foty, który spędził w pałacu 1,5 roku fotografując niedostępne zakamarki i odsłonił na swoich zdjęciach zapomniane przestrzenie obiektu.

Zamknięty w tamtym czasie basen przeszedł generalny remont i został ponownie otwarty w 2015 roku. Zabytkowe wnętrza zmodernizowano pod pieczą konserwatora, dzięki czemu zachowały one stary, socrealistyczny styl. Na basenie pozostawiono również oryginalną kolorystykę płytek, a podłoga została wyremontowana i doprowadzona do wyglądu sprzed 50 lat.

Bardzo ważnym elementem tego miejsca są 3 wieże do skoków akrobatycznych, z których korzystają między innymi bohaterki klipu KAMP!. Basen w Pałacu Kultury to jedyny w województwie mazowieckim obiekt przystosowany do tej dyscypliny. To tutaj trenowali i będą trenować mistrzowie kraju.

Złap KAMP! w ramach Lata na Pradze.Wskocz do basenu jak Margaret i Kizo

Ubiegłe lato Margaret i Kizo zamknęli wakacyjnym peanem Roadster. Chyba mało kto wpadłby na to, że promujący singiel klip powstał na basenie Sieleckim w Sosnowcu. W dodatku wyreżyserował go Sosnowiczanin, Maciej Adamczak.

W letnie dni ze znajdującego się obok Parku Sieleckiego obiektu korzysta mnóstwo mieszkańców. Kąpielisko w Sielcu ma już swoje lata świetności za sobą, a mimo popularności tego miejsca nadal nie doczekało się remontu. Niestety zapowiadana modernizacja kąpieliska Sielec nadal jest tylko w planach, bo w budżecie MOSiR-u brakuje na to środków.

Wybierz się na Maggie Vision Tour i usłysz nowe wcielenie Margaret na żywo!Przejdź się na zjeżdżalni Taco Hemingway’a!

Kojarzycie tę żółtą zjeżdżalnie z okładki Pocztówki z WWA, Lato ’19 i liczne foty Taco z tego okresu na basenie? Sesja zdjęciowa promująca ten materiał powstała w Parku Wodnym Moczydło. Obiekt zmodernizowano w 2019 roku i od tego czasu stał się jednym z ulubionych kąpielisk Warszawiaków, które co weekend pęka w szwach i cieszy niesamowitą popularnością.

Wodny park na Moczydle to największy w mieście (i jeden z największych w Polsce) kompleks odkrytych basenów. Znajdujący się tu basen rekreacyjny ma powierzchnię prawie 3 tys. mkw i wyposażony jest w gejzery wodne, ścieżką pontonową, siatką wspinaczkową i generator fal. Na fanów wodnych zabaw czekają też zjeżdżalnie – między innymi ta żółta z okładki albumu Taco!


Sprawdź też
TV GirlWielki Błękit

Prawdziwą bombą (taką do wody) okazał ostatni news o tym, że do użytku zostały właśnie oddane Baseny Błękit. Kompleks ma być otwarty przez 7 dni w tygodniu, przenosząc na Pragę vibe prosto z Ibizy. A to m.in. dlatego, że Błękit znajduje się w sąsiedztwie rekreacyjno-imprezowego centrum Warszawy – Lunaparku.

Wiecie, co to oznacza?Oczywiście imprezki w stylu pool party oraz całą masę innych atrakcji! Czy to będzie jedna z najgorętszych, ekhm, najbardziej orzeźwiających miejscówek w stolicy w te wakacje?

Nie mamy co do tego wątpliwości. Na Błękicie jest tak dobrze, że nie potrzebujemy nawet namaszczenia wody przez Taco!


A wejściówki do błękitnego raju na Pradze kupisz TU

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone