Czytasz
Design, emocje i spotkania. Czas na Targi Rzeczy Ładnych WIOSNA

Design, emocje i spotkania. Czas na Targi Rzeczy Ładnych WIOSNA

W pierwszy weekend kwietnia w Hali EXPO XXI spotkamy się z gronem 220 wystawców z całej Polski. To największe tego typu wydarzenie w stolicy.

Na miejscu będą na Was czekać zarówno gwiazdy lokalnego designu, jak i nowe, nieokryte szeroko talenty. – TRŁ WIOSNA! to pierwsza odsłona 10-lecia Targów Rzeczy Ładnych i świętowanie rozpoczynamy tak mocno, tak fantastyczną edycją, z takimi wystawcami i takimi gośćmi, że aż boimy się pomyśleć, co będzie dalej – ekscytują się organizatorzy, czyli Ajka Mroczkowska, Ania Pruszyńska i Paweł Stremski.

Bilety na TRŁ WIOSNA! kupisz w Going.

Targi Rzeczy Ładnych
TRŁ WIOSNA!: Desiva, fot. materiały promocyjne

Targi Rzeczy Ładnych 2023: co nas czeka w tym roku?

Wydarzenie można podzielić na 4 różnorodne sekcje, w których znajdziecie masę inspiracji do wykorzystania w codziennym życiu. MEBLE to – jak sama nazwa wskazuje – strefa, w której czekać będą na Was krzesła, stoły czy szafki wielu polskich marek. W dedykowanej przestrzeni targowej ustawi się także showroom 366 Concept czyli projektu, popularyzującego m.in. dzieła Jerzego Chierowskiego. Nie mogłoby też zabraknąć sekcji CERAMIKA. Uwielbiane przez targowiczów ładne kubki, talerzyki czy miseczki znajdziecie tu w pełnej palecie kolorów i form. Wśród firm: Trzask, Glitch, Mau i 50 innych pracowni. Co więcej, twórczyni pierwszej z nich (Marta Kachniarz) spotka się z publicznością. Może zdradzi, jak to zrobiła, że jej prace wyprzedają się zwykle w kilka minut :3

TRŁ WIOSNA!: Projekt Rośliny, fot. materiały promocyjne

Kochacie plakaty i ilustracje? Specjalnie dla Was przygotowano przestrzeń PRINT, w której kupicie prace zarówno wielkich nazwisk, jak i debiutantów. Bartosz Kosowski, Jagoda Stączek, Adam Kosik, Paula Dudek, Beata Rojek, Justyna Frąckiewicz, Pszlotawa, Adela Madej – to tylko kilkoro z nich. Nie zabraknie też przysmaków – także dosłownie – dla fanów i fanek naturalności. W najbardziej wiosennej sekcji spotkacie twórców marki Kwiaty&Miut. Do tego Brać Polskie Wina, Heritage Magnolia Gin i pitne miody od The Big Fellow oraz kosmetyki, akcesoria do jogi czy treningu.

Spotkania z twórcami

Last but not least, Targi odwiedzi też liczna grupa gości, którzy opowiedzą odwiedzającym o tajnikach swojego fachu i rozdadzą autografy. Swoją obecność potwierdził pisarz i fotograf Filip Springer, wspomniana już ceramiczka Marta Kachniarz (TRZASK), Radek i Łukasz z Kwiaty&Miut oraz nagradzany ilustrator Bartosz Kosowski. To co, wpadacie?

Sprawdź też

To jest po prostu praca z pięknem – sprawdź nasz wywiad z Kwiaty&Miut

Targi Rzeczy Ładnych 2023: kiedy i gdzie?

KIEDY: sobota i niedziela 1 i 2 kwietnia, od 11:00 do 19:00.

GDZIE: Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone