Czytasz
Pamiętniki z wakacji, ale to tribute. Powrócił DJ BUHH!

Pamiętniki z wakacji, ale to tribute. Powrócił DJ BUHH!

DJ BUHH

Artystyczne alter ego Tedego o wdzięcznym pseudonimie DJ BUHH atakuje po raz kolejny. Tym razem raper oddaje hołd kultowemu już paradokumentowi Polsatu Pamiętniki z Wakacji.

W tym roku DJ BUHH świętuje 20 lat od debiutu. Właśnie dwie dekady temu świat ujrzał Wolumin 1: Hałas. Wówczas Tede ujawnił swoje zamiłowanie do nagrywania luźnego, niezobowiązującego rapu z masą humoru i autoironii. Przez lata ukazało się bardzo wiele projektów BUHHA, do tej pory ostatni miał miejsce w 2020 roku. DIG IT ALL był hołdem dla oldschoolu, a na jego czele stało też ikoniczna już Hot16Challenge 2 ukrytego autora.

DJ BUHH

Pamiętniki z Wakacji

Tym razem postanowił zrobić pastisz estetyki Pamiętników z Wakacji. Dostaliśmy więc bardzo tendencyjny, typowy letniak z autotunem i bardzo luźnymi wersami. Ponadto za bit odpowiada Clearmind, a utwór jest częścią mixtape’u WAKACJE Z BUHHAMI. Co więcej, jak czytamy w opisie najnowszego singla, wydanie w wersji fizycznej będzie można dostać tylko na imprezie urodzinowej Tedego, która odbędzie się 22 lipca w Jastarni.

DJ BUHH

Tede wydaje się być Krzysztofem Ibiszem polskiej rap-sceny. Tm starszy, tym młodszy. Nie sposób dostrzec w nim syndromów typowego starzejącego się rapera. Non stop przeżywa swoją kolejną młodość, bawiąc się muzyką i nie robiąc sobie nic z ram, w których teoretycznie powinien zamykać się hip-hopowy weteran jego pokroju.

Czytajcie więcej o polskim rapie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone