Czytasz
Macie plany? TNTZ Festival to najlepsze zakończenie letniego sezonu!

Macie plany? TNTZ Festival to najlepsze zakończenie letniego sezonu!

tntz festival

Tegoroczne lato obfituje w wielkie kilkudniowe imprezy. Jeśli jednak nie macie tyle przestrzeni, to TNTZ Festival jest właśnie dla was!

Powiew nadmorskiej świeżości

tntz festival
DJ Boring

Wydawać by się mogło, że w Polsce nie ma już przestrzeni na kolejny festiwal z elektroniką. Ekipa Crane Agency pokazuje, że nic bardziej mylnego! TNTZ Festival to zupełnie nowe podejście do kwestii kształtu tego typu imprezy. Zaczyna się bowiem o 14:00 i trwa przez całą noc. Forma day and night to dowód na to, że można tańczyć nie tylko po zachodzie słońca. Co najlepsze, nie jest to wydarzenie outdoorowe. Na terenie S1 zostanie rozstawiony potężny cyrkowy namiot, który nie dość, że zapewni schronienie przed słońcem, to jeszcze bardziej podbije doznania płynące z muzyki. A ta, co widać już po pierwszym ogłoszeniu, będzie najwyższej możliwej jakości.

Bilety? Znajdziesz je tutaj!

Kogo możemy zobaczyć na TNTZ Festival?

tntz festival
Cici

W składzie nie zabrakło gwiazd ze szczytu światowej elektroniki. Na festiwalu wystąpi bowiem prawdziwa diva, Paula Temple. Sety Brytyjki to niemal książkowa definicja szybkiego, ciężkiego, mrocznego techno. Towarzyszyć jej będzie młoda krew w postaci Cici, Gabrielle Kwarteng, MRD, LB aka LABAT i X Club.

Nie samym techno człowiek jednak żyje. Tak długi czas trwania i brak sceny barowej aż prosi się o lżejsze granie w pierwszej połowie imprezy. Tu na scenę wchodzą Dan Shake ze swoim turbo-disco i DJ Boring z house’owym brzmieniem. Zapewniam was, że Australijczyk gra muzykę równie wesołą jak jego buzia na zdjęciu powyżej. To nie koniec ogłoszeń, które z pewnością będą równie mocne.

Sprawdź też

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone