Czytasz
Tego się nie spodziewaliście: Żabson i Wiz Khalifa wydadzą wspólny utwór

Tego się nie spodziewaliście: Żabson i Wiz Khalifa wydadzą wspólny utwór

Żabson Wiz Khalifa

Końcówka tego roku mija nam pod znakiem Polaków współpracujących z największymi raperami na świecie. Najpierw wyprodukowaliśmy bity dla Kanye, a teraz Żabson i Wiz Khalifa łączą siły.

Żabson i Wiz Khalifa to kooperacja, której słuchacze się nie spodziewali. Raper wprawdzie przyzwyczaił nas do szumu medialnego związanego z jego osobą i nazwiskiem Khalifa, ale w odrobinę innym kontekście. Po aferze z Mią Khalifą z początku roku raczej nikt nie oczekiwał takiego obrotu spraw.

Lider Internaziomali zawsze otwarcie wyrażał swój podziw dla Wiza Khalify. Dlatego gdy ich wspólne zdjęcie pojawiło się w internecie, wielu przypuszczało, że jest to zwykła pamiątka od znanej osobistości dla fana. Jednak rzeczywistość okazała się inna – to zdjęcie było zwiastunem czegoś znacznie większego.

Wiz Khalifa, ikona hip-hopu z milionami fanów, podzielił się zdjęciem i fragmentem utworu z Żabsonem. Jest to co najmniej znaczący moment dla polskiej sceny rapowej. Żabson, mając 29 lat i korzenie w Opocznie, nagrał wspólny utwór z legendą światowej sceny. Artysta przebywa teraz w USA, gdzie tworzy nową muzykę. Współpraca z Khalifą, który od 2006 roku wydał ponad 30 albumów i jest jednym z najważniejszych raperów we współczesnym świecie, jest kamieniem milowym w karierze Żaby. Khalifa jest znany z hitów takich jak See You Again i Black & Yellow. Zwracając uwagę na Żabsona, przyczynia się prawdopodobnie do przełomu w historii tego polskiego rapera.

Czytajcie więcej o nowościach ze świata rapu tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone