Czytasz
Dzwoni haute couture. Niezwykła komórka od Maison Margiela

Dzwoni haute couture. Niezwykła komórka od Maison Margiela

To nie pierwszy raz w historii, kiedy technologiczny świat przeplata się z uniwersum luksusowych marek. Tym razem przyszedł czas na francuski dom mody Maison Margiela. 

Fancy telefon z klapką 

Kilka lat temu koreański producent telefonów komórkowych postanowił zabrać nas w przeszłość i na nowo wypromował legendarny już model z klapką. Od samego początku promocja Flipa, bo tak nazywa się ten smartfon, była nastawiona na współpracę ze znanymi artystami, czy influencerami jednak teraz marka poszła o krok do przodu. 

Już w przyszłym miesiącu pojawi się możliwość zakupu wyjątkowej odsłony telefonu, stworzonego wraz z domem mody Maison Margiela. Smartfon przyciąga uwagę poprzez swój nietuzinkowy wygląd, który różni się w zależności od wersji. Pierwsza z nich bazuje na połączeniu matowej bieli z szarością, które daje efekt znoszenia. Druga wersja to półprzeźroczyste linie biegnące wzdłuż obwodu telefonu oraz widoczne logo marki. Natomiast trzecia odsłona Flipa to biała obudowa z dodatkiem srebrnego uchwytu. Warto podkreślić, że tył telefonu został stworzony z najwyższej jakości materiałów, a jego poszczególne elementy były ręcznie malowane. Nie ma co się temu dziwić, w końcu Maison Margiela jest przedstawicielem krawiectwa haute couture. 

Moda jest wszędzie 

Chyba już dawno przestaliśmy uważać, że moda ogranicza się jedynie do noszonych przez nas ubrań oraz dodatków. Projektanci pracujący w światowych domach mody mają wpływa na wiele sfer naszego życia. Widać to również w świecie technologii, ponieważ najnowsze sprzęty są coraz bardziej designerskie, co przykuwa uwagę dużej ilości osób. Owszem, telefon musi robić dobre zdjęcia i służyć nam w różnych codziennych czynnościach, ale powinien też dobrze wyglądać. To właśnie przez to na rynku mamy dostępną szeroką gamę kolorystyczną oraz ogromny wybór różnych etui. 

Sprawdź też

Telefon od Maison Margiela ma szansę na sukces nie tylko w świecie modowych freaków. Niestety producent nie zdradza jaką kwotą trzeba dysponować, żeby móc pozwolić sobie na taki zakup. Możemy się jednak domyślać, że tanio nie będzie. 

Sprawdź też: Bjork i jej łabędzia suknia zyskały drugie życie… na TikToku

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone