Czytasz
Tęskniliście za Nagrobkami na żywo? To mamy dla Was dobre wieści

Tęskniliście za Nagrobkami na żywo? To mamy dla Was dobre wieści

Nagrobki teatr koncerty trasa MORE Mój Dół

Nagrobki wyruszają w trasę i już dzisiaj zagrają w jej ramach pierwszy koncert, a w zasadzie spektakl. Bo będzie to trasa teatralno-muzyczna.

Duet Nagrobki jedzie w Polskę wraz z zespołem Teatru im. Aleksandra Fredry z Gniezna. Muzycy zagrają spektakl Krótka rozmowa ze Śmiercią w reżyserii Marcina Libera w następujących miejscowościach:

15.09 Czechowice-Dziedzice 
16.09 Rydułtowy
17.09 Tarnowskie Góry
28.10 Nowa Sól
11.11 Kielce
19.11 Ełk
24.11 Konin

Co więcej, duet odpalił zrzutkę na nowy album, który zostanie wydany na podwójnym winylu. Znajdzie się na nim materiał live zarejestrowany podczas pierwszej części trasy promującej płytę Pod Ziemią. Druga, jak wiadomo, została przerwana w tym roku z powodu pandemii koronawirusa. Stąd też prośba artystów o wsparcie, bo jak nie ma koncertów, to nie ma hajsu, wiadomo. Jeśli lubicie Nagrobki (my lubimy) to przeczytajcie, co mają panowie do powiedzenia i dlaczego warto kupić sobie taką płytkę w preorderze:

“Naszym celem jest zebranie kwoty umożliwiającej nam zmasterowanie, wytłoczenie oraz wydrukowanie podwójnej płyty winylowej (2 x 180g) z zapisem trasy koncertowej Pod Ziemią z października i grudnia 2019. Nagranie płyty koncertowej jest szczególnym momentem w życiu zespołu. To trochę taki egzamin dojrzałości i to bez konotacji z maturą!!! Celebrowanie takiego faktu poprzez wydanie nagrań na najszlachetniejszym z nośników (i to jeszcze podwójnym), wydaje nam się godne Nagrobków i wieczności!”

Sprawdź też
Ostry vs Mata

fot. materiały prasowe

“Chcemy wytłoczyć na podwójnym winylu 180 g materiał zmiksowany z nagrań powstałych na zeszłorocznej trasie. Znajdzie się tam około 75 minut muzyki. Na okładce płyty umieścimy zdjęcia wykonane przez Tomka Pawluczuka (ex- Gówno, Trupa Trupa) 1 listopada 2019 na cmentarzu w Gdańsku, które można było zobaczyć w ostatnim numerze Gazety Magnetofonowej. We wnętrzu okładki chcemy umieścić listę osób które pomogły nam w wydaniu, czyli każdej osoby dokonującej wpłaty w naszej akcji.”

Poniżej jedna z dwóch video-zachęt do zakupienia preorderu nowej płyty Nagrobków. Udało się już zebrać 7 tys. złotych, a do celu brakuje jeszcze 10 tys. Sprawdzajcie, słuchajcie, wpadajcie na koncerty i zamawiajcie muzyczkę!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone