Czytasz
The Empire Line i SNTS dołączają do programu Revive Festival 2019

The Empire Line i SNTS dołączają do programu Revive Festival 2019

The Empire Line Revive

Organizatorzy Revive nie zwalniają tempa i przedstawiają kolejnych artystów, którzy dołączają do line-upu. 

Organizatorzy warszawskiego festiwalu Revive wielokrotnie podkreślali, że nie jest to tylko i wyłącznie projekt skupiony wokół techno. Gatunek ten ma być jedynie wspólnym mianownikiem, łączącym wszystkich grających tam DJ-ów i producentów, prezentujących szerokie spektrum muzycznych inspiracji i motywów. Różnorodność – wielki atut festiwalu – wyraża się również w ostatnich ogłoszeniach.

Do line-upu wydarzenia dołączył bowiem projekt The Empire Line, w skład którego wchodzą Christian Staadsgaard – współzałożyciel Posh Isolation, Isak Hansen i Jonas Ronnberg, znany szerszej publiczności jako Varg. Ich muzyka jest mieszanką wybuchową, która szczególne wrażenie robi podczas występów live. To połączenie industrialnego klimatu, łączącego się z noise’owym wokalem, klasycznym techno rytmem i trancem.

Oprócz projektu ze stajni Northern Electronics, do Warszawy przejdzie tajemniczy producent SNTS. Jego setów możemy słuchać w Polsce dość często, a to dlatego, że pochodzący z Berlina muzyk stał się ulubieńcem rodzimej publiki. Jego głębokie, hipnotyzujące techno z pewnością zadowoli wielu tancerzy. Artysta występował w wielu ważnych klubach na całym świecie – Griessmuehle, Berghain, Bassiani czy Closer to tylko niektóre z nich.

Nowością w programie są też przedstawiciele rodzimej sceny – Eastern Renaissance i Based On Line.

Sprawdź też

Bilety na Revive Festival 2019 możecie kupić za pośrednictwem Going.! 

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone