Czytasz
Święto fanów polskiego rapu – IV edycja QueFestival

Święto fanów polskiego rapu – IV edycja QueFestival

QUEFESTIWAL

Tegoroczna, czwarta edycja QueFestival odbędzie się 19 października 2019 w samym sercu Katowic, w legendarnym Spodku. Gotowi na polski rap z najwyższej półki?

Czego spodziewać się po tym elektryzującym rapowym wydarzeniu? Będą na Was czekać 2 muzyczne sceny, występy całej ekipy QueQuality, a także gości z Polski i z zagranicy. Szykujcie się na IV edycję QueFestival.

KUP BILET 

W ten wyjątkowy wieczór, na 2 scenach, w trakcie niepowtarzalnych koncertów usłyszycie wszystkich artystów QueQuality. Niech te wyróżnienia i osiągnięcia posłużą za najlepszą wizytówkę tego wyznaczającego trendy labelu. Ponad milion subskrybentów na kanale YT, multiplatynowe wyróżnienia dla Quebonafide, wprowadzenie do rap gry wielu nowych, ciekawych twarzy prowadzących dziś udane kariery. A to tylko wierzchołek góry lodowej.

QueFestival

 

Oprócz reprezentantów QueQuality wystąpią zaproszeni specjalnie na ten wieczór goście z Polski, którzy od wielu lat rozgrzewają do czerwoności rodzimą publiczność. Spodziewajcie się również artystów z zagranicy, których organizatorzy będą odsłaniać stopniowo. Raperzy zaprezentują premierowo materiały ze swoich najnowszych albumów, z pewnością nie zabraknie też największych hitów.

Sprawdź też
Quebonafide klawisze

Bilety na festiwal, który odbędzie się 19 października w katowickim Spodku dostępne są w Going. POD TYM LINKIEM. Widzimy się przy barierkach!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone