Czytasz
To by było na tyle. Karaś i Rogucki kończą współpracę „Atlasem Iskier”

To by było na tyle. Karaś i Rogucki kończą współpracę „Atlasem Iskier”

Karaś i Rogucki

Karaś i Rogucki ogłosili wydanie trzeciego i jednocześnie ostatniego wspólnego albumu. Ich Atlas Iskier pojawi się na rynku już 1 marca.

Karaś i Rogucki: zakończenie ery

Na początku duet Karaś i Rogucki wypuścił w świat cover kultowego utworu Zaopiekuj się mną zespołu Rezerwat, a następnie zaprezentował elektroniczne Houston z udziałem Ofelii. Teraz nadszedł czas na trzeci singiel z nadchodzącej płyty, czyli Pusty pixel, do którego wizualizację stworzyła Klaudia Bochniak.

Po czterech latach wspólnej podróży muzycznej Kuba Karaś i Piotr Rogucki postanowili poszukać spełnienia w innych projektach. Tym razem artyści opowiadają o miłości jako o ucieczce przed samotnością, przedstawiając to uczucie w kontekście desperacji i prób zapełnienia pustki. Premiera już 1 marca.

Eurowizja 2024: Wiemy, z kim Polska stanie do walki w półfinałach. Może być ciężko

Skąd się wziął teledysk?

Klaudia Bochniak, autorka teledysku do singla Pusty pixel, zainspirowała się polską szkołą plakatu i estetyką animacji z lat 80. Te elementy stanowią dla niej kwintesencję wolności twórczej, co doskonale oddaje w swojej pracy. Teledysk jest nie tylko wizualną podróżą, ale także został wypełniony elementami symboliki i nietypowych połączeń. Bochniak wyjaśniła także, że zależało jej na oddaniu emocjonalnej warstwy piosenki poprzez nietypowe połączenia, stąd w teledysku abstrakcyjne wstawki.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone