Czytasz
To właśnie miłość. Young Leosia wypuściła tajemniczy lovesong

To właśnie miłość. Young Leosia wypuściła tajemniczy lovesong

Young Leosia

Cringowy Lovesong Young Leosi zapoczątkował spekulacje dotyczące związku autorki. Czy to jedynie luźny singiel, czy może zapowiedź albumu?

Young Lesia na nowo i romantycznie

Choć Young Leosia nie wymienia w utworze imienia i nazwiska wybranka, to tekst zapewne nawiązuje do jej relacji z Kacprem Błońskim. Plotki o związku między założycielką Baila Ella Records a influencerem krążą po sieci od pewnego czasu, a nowa piosenka zdaje się je potwierdzać. Raperka wyraźnie odnosi się do swojego zaangażowania, śpiewając: Jak będziesz się bić, zawsze stoję w pierwszym rzędzie, jak te fanki. Dodatkowo artystka wspomina o ukrywaniu swojego związku, nawijając: Love story jak z Hanny Montany, bo teraz się ciągle chowamy / Choć wie o nas już cała Polska, wciąż low-key wolimy być sami.

To czy Cringowy Lovesong jest zapowiedzią nadchodzącego albumu Leosi, czy też luźnym utworem wrzuconym do sieci, pozostaje na razie tajemnicą. Piosenka została również zilustrowana teledyskiem. Oczekuje nas więc niecierpliwe odkrywanie kolejnych elementów tej muzycznej historii.

Backstory lovestory

Young Leosia zawsze była tajemnicza, jeśli chodzi o swoje życie osobiste. Mimo ogromnej popularności raperka skrupulatnie strzeże prywatności i rzadko ujawnia szczegóły ze swojego życia uczuciowego. Wcześniej krążyły plotki o związku z Żabsonem, ale później dowiedzieliśmy się, że jego serce zdobyła Lila Janowska. Podczas gali Fame Friday Arena, artystka zdecydowanie kibicowała jednemu z uczestników, czyli Kacprowi Błońskiemu. W wywiadach wyrażała swoje uznanie dla jego talentu i przewidywała zwycięstwo.

Sprawdź też
Taco Hemingway Dawid Podsiadło

Oczywiście to jeszcze nie jest powód do stwierdzenia, że są parą. Przypuszczenia głoszą, że związek powstał pod koniec wakacji, co tylko dodaje pikanterii tej muzycznej historii.

Young Leosia, Klakson i Mr. Polska, ale to UK Garage. Mamy ciekawą nowość!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone