Czytasz
TONFA rzuca klątwę i to jest 🔥🔥🔥 H I T 🔥🔥🔥

TONFA rzuca klątwę i to jest 🔥🔥🔥 H I T 🔥🔥🔥

Duet TONFA wjeżdża na rejon z debiutanckim albumem już 28 września. Klątwa to trzynaście mocarnych numerów, które łączą rap z wyspiarską elektroniką. Sprawdźcie klip do utworu HIT i wpadajcie 25 września do Pardon, To Tu na premierowy koncert z nowym materiałem!

TONFA to nie hiphop, to duet z Warszawy, który wjechał na scenę, by przywrócić chwałę chropowatym brzmieniom. To afirmacja brudu, mroku i psychodelii. Klątwa jest pierwszym albumem w dorobku ekipy. Dłuższy format bywa często dużym wyzwaniem dla wschodzących artystów i odkrywa wady, jakie wcześniej udawało się zamaskować – czy TONFA również padnie ofiarą tego zjawiska? My przesłuchaliśmy Klątwę przedpremierowo i już wiemy, że nie. Wy zdecydujecie 28 września.

HIT to prawdziwy banger, w którym jungle’owa perka wymienia się płynnie z trapowymi 808 napędzając flow chłopaków. Fajowym smaczkiem są porządnie wykręcone skrecze DJa Zetena, które nadają traczkowi prawilnego sznytu. Panowie z TONFY wiedzą, jak mieszać klubowe brzmienia z osiedlowym klimatem i wyróżniają się tym na tle naszej krajowej sceny. Czuć to tym bardziej w trakcie ich występów na żywo, kiedy są wspierani przez perkusistę BIG PERCZa.

TONFA, 1988 i wielu innych w Pardon, To Tu