Czytasz
Ferie online, czyli w co się bawić w sieci

Ferie online, czyli w co się bawić w sieci

Grafika promująca zajęcia "Na szlacheckim dworze" w Muzeum Pana Tadeusza

Ferie w domu? Nie wychodząc z pokoju Wasze dzieciaki mogą poznawać świat jakiego próżno szukać na feryjnych wyjazdach. Domowe kolonie z Going. nie muszą być nudne. Sprawdźcie najlepsze wydarzenia online dla wszystkich naszych milusińskich.

Redakcja Going. MORE wybrała 4 spośród wielu ciekawych propozycji na ferie w sieci. Bo kto powiedział, że wirtualne podróże są gorsze? Warszawski pawilon Zodiak, Muzeum Śląskie Muzeum Pana Tadeusza czy krakowski MOCAK zabiorą Wasze dzieciaki na wyjątkowe kolonie, dzięki którym będą eksplorować fascynujący świat architektury, zagłębiać się w pełne fantastycznych stworów baśnie, czy zamieszkają na prawdziwym szlacheckim dworze.

Domologia i inne | Warszawski Pawilon Architektury Zodiak

Pawilon Zodiak, mat. promocyjne

Przepiękny, modernistyczny Warszawski Pawilon Architektury zaprasza do rozmowy o przestrzeni nie tylko dorosłych. Dzięki serii czterech spotkań dzieciaki zobaczą jeszcze nikomu nieprezentowaną zodiakową wystawę, dowiedzą się czym była Ściana Wschodnia i o tym, co ostatnio nam najbliższe, czyli domowej przestrzeni. Warsztaty odbywają się na platformie Zoom. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Sztuka rozgrzewa | MOCAK

Krakowski MOCAK podczas pandemii wykazał się nie lada pomysłowością. Program online w pierwszej fazie lockdownu był niezwykle bogaty – można było nawet posłuchać specjalnych plejek do home office. Dlatego po wirtualnych spotkaniach dla dzieci spodziewamy się podobnej inwencji twórczej. Tym razem dla naszych milusińskich zostały przygotowane 3 warsztaty dla różnych grup wiekowych, które będą oscylować wokół wystawy Artyści z Krakowa. Opisy spotkań znajdziecie tutaj.

Kto widział różowe jelenie | Muzeum Śląskie

Barwne stwory, niesamowite istoty, zamieszkujące świat baśni mniej lub bardziej przyjazne kreaturki – Muzeum Śląskie zaprasza na wystawę Antoniego Toborowicza Imaginarium. Dzięki specjalnemu programowi dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat, mali odkrywcy poznają twórczość polskiego rzeźbiarza, a na końcu stworzą własne plastelinowe zwierzątko. Gotowi? Wszelkie szczegóły znajdziecie tutaj.

Sprawdź też

Na szlacheckim dworze | Muzeum Pana Tadeusza

Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu, mat. promocyjne

Wszyscy rodzice pamiętają pewnie lekturę autorstwa Mickieiwicza. Muzeum Pana Tadeusza zaprasza tych trochę mniejszych na wizytę na szlacheckim dworze. Czego dowiemy się na miejscu? Dzięki wirtualnym spotkaniom dowiemy się, jak zimę mogli spędzać mieszkańcy Soplicowa, jakie były ich zwyczaje, co jedli i jak spędzali karnawał. Program znajdziecie pod tym linkiem.

Więcej wydarzeń na ferie znajdziecie tutaj.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone