Czytasz
Trzech Króli z nową piosenką prosto z Ameryki. Jak brzmi „Inflacja życia”?

Trzech Króli z nową piosenką prosto z Ameryki. Jak brzmi „Inflacja życia”?

Trzech Króli

Podróżowali z Los Angeles do Nowego Jorku, nagrywając vlogi i tworząc kolejną płytę. Popularni influencerzy prezentują kolejną namiastkę tej niezwykłej wojaży.

Na wstępie krótka powtórka, którą najwięksi fani mogą bez krępacji pominąć. Trzonem Trzech Króli jest Qry, czyli Patryk Lubaś, raper znany również z projektu Chillwagon. Pozostali członkowie to Przemysław Lejowski nazywany Przemkiem Pro oraz Bartek Kubicki. Obydwoje zyskali popularność w internecie dzięki Ekipie i Genzie, czyli grupom utworzonym przez topowego youtubera Friza. Panowie szybko znaleźli wspólny język i zebrali rzeszę oddanych widzów.

Trzech Króli – Obywatel świata

Safari z muzyką w tle

Chłopaki rozpoczęli swoją współpracę jako zespół rok temu. Pojechali do Afryki Fiatem Multiplą, nagrywać vlogi i piosenki na swoje kanały. Cała trójka pofarbowała włosy na zielono, co stało się ich znakiem rozpoznawczym. Poza dokumentowaniem ekscytujących przygód i wielu pięknych miejsc nagrali pierwszą wspólną płytę, Afrykę. Znajdują się na niej lubiane hity pokroju Fatamorgany, Akropolu oraz Obywatela świata. Album zyskał tak dużą popularność, że Trzej Królowie, bo tak właśnie tak nazwali swoje trio, ruszyli w pierwszą trasę. Poza koncertami w dużych miastach (m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu) zagrali również w Chęcinach, rodzinnej miejscowości Bartka Kubickiego.

Tak wyglądał pierwszy koncert Trzech Króli

Trzech Króli z wizytą u Wuja Sama

W tym roku panowie postanowili kontynuować wspólną karierę i ruszyli w podróż po Stanach Zjednoczonych. Tym razem wzięli inne auto i wyznaczyli sobie nowe, wyższe standardy. Znów zapewnili za to swoim fanom moc rozrywkowych filmów i skomponowali drugą płytę. Nagrywali numery w samochodzie, jadąc z Los Angeles do Nowego Jorku.

Trzech Król – Ameryka

Dotychczas otrzymaliśmy dwa single promujące nadchodzące wydawnictwo. Po tytułowej Ameryce przyszła pora na Inflację życia. Słuchacze już wcześniej mogli usłyszeć jego fragmenty we vlogach i na TikToku. Jak wypadł? Trzeba przyznać, że jest całkiem energiczny i ma zadatki na bycie imprezowym hitem. Sam tekst dobrze wpisuje się w wartką, rapową melodykę. Trzech Króli nawija o pogoni za pieniędzmi, ich szybkim przyroście po wkroczeniu w świat influencerów i popadaniu w konsumpcjonizm. Nie chwalą się jednak zanadto – raczej traktują sławę z dystansem, podkreślając, że dzięki dużym zyskom po prostu mogą sobie pozwolić na więcej. – Nie ma spania, trzeba za-za-za, trzeba zarabiać, a potem wejść na szczyt i to wydawać – deklarują. Inflacja życia trafiła już do serwisów streamingowych, a jej teledysk – na YouTube.

Sprawdź też
DJ Premier Warszawa

Trzech Króli – Inflacja życia

Wkrótce nadarzy się okazja, żeby usłyszeć oba hity na żywo. 25 maja Trzech Króli wystąpią w Gdańsku, zaś 16 czerwca w Krakowie. Warto wybrać się na któryś z tych koncertów, bo w cenie biletu zobaczycie jeszcze innych popularnych youtuberów, w tym Ekipę. Taka okazja może długo się nie powtórzyć!

Trzech Króli na żywo? Nie może Was tam zabraknąć!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone