Czytasz
Trzy powody, dla których warto wziąć wirtualny udział w urodzinach Oramics

Trzy powody, dla których warto wziąć wirtualny udział w urodzinach Oramics

Oramics

Nadchodzący weekend będzie wyjątkowym momentem dla Oramics, czyli jednego z najbardziej rozpoznawalnych undergroundowych kolektywów w Polsce. Wszystko za sprawą ich trzecich urodzin, które zgodnie z obowiązującymi trendami, będziemy świętować online.

Spoglądając jednak na plan dwudniowej, wirtualnej imprezy Oramics, okazuje się, że nie będzie to streaming jak każdy inny. Co go wyróżnia i dlaczego warto wziąć w nim udział (oczywiście za pośrednictwem internetowych łączy)? Spieszymy z wyjaśnieniami!

Po pierwsze…

Przede wszystkim wrażenie robi rozmach całego przedsięwzięcia. Czekają nas dwa dni muzycznych wrażeń i synergii płynącej z kilku miejsc jednocześnie. Formuła online pozwala na spotkania, które mogłyby nie udać się tak łatwo się „w realu”. Oprócz samych setów spodziewajcie się też warsztatów na temat pracy z narzędziami on-line czy panelu dyskusyjnego o scenie elektronicznej w Europie Wschodniej. Jeśli jednak wolicie przeżywać takie chwile poza swoim kwadratem nie martwcie się – solenizanci przewidzieli taką ewentualność. W aż pięciu miastach będziecie mogli uczestniczyć w chill-out streamach i świętować urodziny Oramics ze swoją ekipą.

Po drugie…

Didżejski skład rozbił tym razem bank i już zacieramy ręce przed zobaczeniem efektów tych połączeń. Timetable na dzień pierwszy przewiduje m.in. półgodzinny set od Monster DJ i VJ Mala Herba, czy live act Margenrot, która połączy siły z VJ PUSSYMANTRA. Sobota da natomiast pole do popisu Olivii, Avtomatowi, VJ Nie wiem czy Poly Chain.

Sprawdź też
63. Warszawska Jesień awangarda muzyka klasyczna filharmonia Zemler Pardon To Tu

Po trzecie…

Warto wspierać i pamiętać o wydarzeniach organizowanych przez tak istotne, artystyczne kolektywy jak ten. Cała działalność Oramics skupia się na osobach niedoreprezentowanych w świecie muzyki elektronicznej. Dzięki aktywizmowi zaangażowanych w ten projekt osób, dużo głośniej słyszany jest chociażby głos didżejek, często pomijanych podczas bookowania imprez i festiwali, ale wsparcie to dotyczy także m.in. osób LGBTQ+. Tu przypomnieć trzeba o kompilacji Total Solidarity, o której pisaliśmy także na Going. MORE.

Wymienione wyżej powody chyba przekonały Was do odpalenia streamu albo wzniesienia kilku toastów za Oramics np. w warszawskim Pogłosie. My życzymy im samych sukcesów!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone