Czytasz
Uczta u sanah – po NoSory oraz Kolońska i szlugi Tour pora na kolejną trasę

Uczta u sanah – po NoSory oraz Kolońska i szlugi Tour pora na kolejną trasę

Jedna z największych gwiazd na polskiej scenie – sanah – nie zwalnia tempa. Irenka startuje z kolejną serią koncertów.

Nie ulga wątpliwości, że sanah jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych artystek. Autorka Szampana czy Melodii zdobyła scenę szturmem i rozkochała w sobie polskich słuchaczy. Jej hity zna praktycznie każdy, cała Polska nuci je pod nosem mimowolnie. Lekki i mocno przebojowy styl królowej dram dowodzi, że tworzenie jakościowego popu w naszym kraju jest możliwe. Uczta u sanah to kolejna wielka trasa w jej karierze.

Uczta to 11 wyjątkowych koncertów, zarówno pod względem muzycznym, jak i wizualnym, podczas których artystce towarzyszyć będzie 10-osobowa orkiestra smyczkowa POLISH SOLOISTS oraz jeden z jej muzycznych idoli. Któż to taki? Tajemnica, dowiecie się w trakcie wydarzeń.

Jak mówi sama sanah, Uczta to najważniejszy projekt w jej karierze. Póki co, wiemy o nim niewiele. Wszystko wskazuje jednak na to, że będzie to krążek przepełniony emocjami. Wskazuje na to nie tylko opublikowany 7 marca singiel z gościnnym występem Igora Herbuta, którego inspiracją była kompozycja Stanisława Moniuszki Prząśniczka. Podobny klimat można było wyczuć w utworze, który sanah zaprezentowała w programie Wojewódzkiego. W tym wypadku źródłem inspiracji był wiersz Edgara Allana Poe Sen we śnie. Jak widać sanah nie stroni od zanurzenia w świecie literatury i poezji. Czy to kolejny etap jej kariery i zupełnie nowe wcielenie? Dowiemy się już niebawem.

Sprawdź też
Mata Sanah

uczta u sanah

Uczta u sanah w 11 polskich miastach

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone