Czytasz
Undercity ogłasza – znamy line-up warszawskiego festiwalu

Undercity ogłasza – znamy line-up warszawskiego festiwalu

Marcel Dettmann, mat. promocyjne

4 sceny, kilkudziesięciu artystów oraz widowiskowa oprawa multimedialna – Undercity powraca! To dwudniowy festiwal muzyki elektronicznej, który odbywa się na COS Torwar od 30 do 31 października. Trzecia edycja wydarzenia dorównuje poprzednim – wśród artystów, którzy zagrają w Warszawie znajdą się m.in. Marcel Dettmann, Umwelt, Nastia, Cleric czy Perc.

Dwudniowa impreza organizowana przez Follow the Step zachwyciła w poprzednich latach rozmachem. W monumentalnych przestrzeniach COS Torwar, przy starannie zakomponowanej multimedialnej oprawie wizualnej zagrali do tej pory m.in. FJAAK, Oscar Mulero, Kittin, Steffi czy Joris Voorn. Nie zabrakło również polskich akcentów w postaci Błażeja Malinowskiego czy Catz ‘N Dogz na czele.

Undercity przeniesiono na 2021 rok. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

W tym roku Undercity powraca w odsłonei GENE5IS__ANTID0TUM. Kto będzie nas leczyć dźwiękami podczas trzeciej edycji Undercity? Wśród zaproszonych artystów znalazły się takie gwiazdy jak chociażby rezydent Berghain Marcel Dettmann, słynący z kwaśnych dźwięków Regal, Ukraińska DJ-ka Nastia czy znany z połamanych kompozycji Perc. Nie zabraknie też breakowych klimatów od Hectora Oaksa czy elektro-funkowych setów od Esther Silex.  Do tego warto wymienić chociażby Olivera Huntemanna, Mathame czy 999999999. A to wszystko na aż 4 scenach: Metropolis, District i na dwóch Tunnelach.

Biorąc udział w wydarzeniu pamiętajmy też o zachowaniu norm sanitarnych związanych z pandemią. Na terenie festiwalu powstaną liczne punkty dezynfekcji oraz dodatkowa strefa gastronomiczna, by umożliwić zachowanie dystansu społecznego. Dla zapominalskich będzie również istniała możliwość zaopatrzenia się w maseczkę przed wejściem na teren festiwalu.

Sprawdź też
Mac Miller The Quest

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone