Czytasz
Plenerowe ostatki, czyli najciekawsze wydarzenia pod chmurką końca sezonu

Plenerowe ostatki, czyli najciekawsze wydarzenia pod chmurką końca sezonu

PLEBER, fot. Karola Perczyńska, mat. organizatora

Kto wybiera się na plenerowe ostatki, ten jest piękny i gładki – mogłaby brzmieć nasza parafraza znanego powiedzenia. Mimo że mamy już początek kalendarzowej jesieni, pogoda dopisuje. Warto więc złapać trochę promieni słońca i wykorzystać ten czas na aktywności pod chmurką – a jest z czego wybierać!

Uczta pod gwiazdami, impreza nad Wisłą a może koncert na Pradze? Plenerowe zakończenie sezonu obfituje w szereg różnorodnych propozycji. Wybraliśmy dla Was niektóre z nich.

Fort Open Air Ultimate 20′

Ekipa Bunker Events zasłynęła plenerowymi imprezami przy Basenach Kora, w tym sezonie letnim zadebiutowała nad Wisłą w nowej miejscówce PLENER. Ilość bookingów była pokaźna! Kolektyw szybko zareagował w pandemicznej rzeczywistości, tworząc imprezową enklawę dla koneserów bardzo różnorodnej muzyki elektronicznej – od techno przez psytrance. Ten sezon zamykają imprezą Fort Open Air Ultimate 20′. Od 25 września aż do 26 września do godziny 17 będziecie mogli bawić się przy dźwiękach od Hadone, VTSS, Septa, Dtekka czy Michała Jabłońskiego. Przygotujcie się na pełen przelot przez style.

PLEBER, fot. Karola Perczyńska, mat. organizatora

Strefa Jelenia: Sobel i OKI

Nie pojechałeś w tym roku na żaden festiwal? Wcale nie musisz. Wystarczy, że udasz się do Strefy Jelenia. Występy topowych artystów, DJ-ów a także strefa kreatywnych warsztatów i skatepark w jednym – czego chcieć więcej? Położona nad Wisłą zachęca wszystkich fanów dobrej muzyki i spędzania czasu na wolnym powietrzu wyjątkową festiwalową atmosferą w samym sercu miasta! Już dzisiaj 25 września usłyszymy tam Sobela a jutro OKI-ego, czyli przedstawicieli fali nowego rapu.

Finał Lata na Pradze: Beata Kozidrak

Królowa jest tylko jedna – i jest nią wspaniała Beata Kozidrak. Frontmanka zespołu Bajm i autorka jednego z najlepszych Hot16Challange powraca w wielkim stylu, zamykając letni cykl koncertów plenerowych w Pradze Centrum “Lato na Pradze”. Wokalistka wystąpi aż dwukrotnie – 29 i 30 września. Kozidrak odznacza się mocnym, zdecydowanym głosem a jej utwory inspirują nie tylko starsze pokolenia. Dziś może się pochwalić rzeszą młodszych fanów i fanek, udowadniając, że talent obroni się niezależnie od wieku.

Oprócz Beaty Kozidrak czekają nas jeszcze inne koncerty: w tym tygodniu 27 września w Pradze Centrum zagrają LemON, w poniedziałek 28 września duet Karaś/Rogucki.

Letnia Scena Muzyczna z Majką Jeżowską

Beata Kozidrak nie jest jedyną legendą polskiej muzyki, której będziemy mieli okazję posłuchać na koniec plenerowego sezonu. Letnia Scena Progresji 2 października zaprasza na występ Majki Jeżowskiej z zespołem. Autorka takich hitów jak Wszystkie dzieci nasze są czy Najpiękniejsza w klasie stała się ikoną muzyki rozrywkowej – kto nie pamięta jej kolorowych kreacji, niezwykłej energii i entuzjazmu? Teraz będziecie mogli zobaczyć ją na żywo!

Sprawdź też
Harry Potter

Zakończenie Sezonu Żarcia Na Kółkach

Szykujcie się na finał wielkiej mobilnej uczty, gdzie znajdziecie łakocie ze wszystkich zakątków świata – na słono i na słodko. Żarcie Na Kółkach pod PGE Narodowym to święto smakoszy, którego nie może ominąć żaden szanujący się miłośnik i miłośniczka przepysznych burgerów, aromatycznych pierożków dim sum czy lodów domowej roboty. To ostatnia szansa, żeby najeść się do syta w tej niepowtarzalnej atmosferze – menu jak zwykle eklektyczne, różnorodne i dostosowane do każdego podniebienia!

Żarcie Na Kółkach, mat. organizatora

Więcej plenerowych wydarzeń w Warszawie znajdziesz tutaj.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone