Czytasz
Up To Date WŁANCZA myślenie – na festiwalu się “odszczepisz”!

Up To Date WŁANCZA myślenie – na festiwalu się “odszczepisz”!

Festiwal zabiera ważny głos w sprawie szczepień na festiwalach.

Choć noszenie maseczek staje się coraz rzadszym procederem w naszym codziennym życiu, to ponurej rzeczywistości ostatnich miesięcy nie możemy jeszcze uznać jedynie za senny koszmar, z którego już się wybudziliśmy. Pamiętają o tym również organizatorzy letnich festiwali muzycznych

Ostatnio szerokim echem odbiła się informacja ogłoszona przez FEST Festival, na którym w tym roku będą bawiły się wyłącznie osoby zaszczepione. Spotkało się to z falą hejtu, choć dla festiwalu spełnienie tego warunku jest jedyną szansą, by odbyć się w tym roku.

Rękawice podejmuje również Up To Date Festival, w specyficzny dla siebie sposób zabierając głos w dyskusji:Co tu się właściwie wydarzyło?Cóż, dla tych, którzy znają aptudejtowy sposób komunikacji ze światem i ich dotychczasowe spoty reklamowe, „Wolny Wybór” nie jest niczym zaskakującym. Dtekk i jego białostocka ferajna od lat są mistrzami ironii i śmieszkowania. Pamiętacie Cinka?Szach mat, antyszczepionkowcy!Ich nowy spot jest swego rodzaju tarczą (foliową czapeczką?) na hejt ze strony „szczepionkowych sceptyków”. Bo jak niby mają odnieść się do wypowiedzi Dtekka, który w foliowej komnacie, z grobowo poważną miną ogłasza, że na festiwalu będzie można się „odszczepić”?


Cała akcja jest więc potężną zgrywą, która ma na celu pokazanie absurdu antyszczepionkowego wajbu. Przede wszystkim jednak, potwierdza ogłoszenie Jędrzeja Dondziło, który jakiś czas temu zapowiedział pojawienie się na festiwalu specjalnego punktu szczepień.

Kto wie, być może jakaś zaślepiona przez żółte napisy dusza trafi do jego foliowej komnaty i wyjdzie zaszczepiona?

Sprawdź też
Walentynki 2024


Właśnie za to Was kochamy, Up To Date! I nie możemy doczekać się kolejnej edycji, która odbędzie się już w dniach 3-5 września.

Bilety na Up To Date Festival 2021 do kupienia w Going.A jeśli Wy również macie już bąble od przebieranie nóżkami ze zniecierpliwienia, to 4 lipca wpadajcie na prawdziwy masaż dźwiękiem, czyli Drugi Nadrzeczny Salon Ambientu, organizowany przez ekipę Up To Date. Podlaska wieś Wasilków, szumiąca rzeka i ambientowe dźwięki


Istny raj dla WOLNYCH, NIEZALEŻNIE MYŚLĄCYCH LUDZI.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone