Czytasz
Wakacyjny hajp – sprawdźcie najbliższe koncerty w HYPE PARKU

Wakacyjny hajp – sprawdźcie najbliższe koncerty w HYPE PARKU

Trwa krakowski HYPE PARK.W ramach serii plenerowych koncertów pobujamy się do Rosalie. czy klubowych bangerów Tymka.

Artyści potrafią być wygadani i z powodzeniem mogliby zapełnić program Hyde Parku. Londyńska miejscówka stała się areną dla wszystkich, którzy czują wewnętrzną potrzebę publicznych wypowiedzi. Ale spokojnie – żeby zobaczyć Rosalie. czy Rasmentalism nie będziecie musieli jechać aż do Londynu. Zamiast Speakers’ Corner proponujemy Wam Czwartki z Aperol Spritz.

Scena w HYPE PARK, mat. promocyjne, źródło: Facebook HYPE PARK

Rusza kolejna seria koncertów HYPE PARK. To miejski festiwal w industrialnej przestrzeni, gdzie oprócz dobrej muzyki, znajdziecie food tracki z pysznościami i orzeźwiające napoje.

Kogo zobaczymy na krakowskiej scenie?

Tymek | 24.06

Tymek tańczy pod wielką stokrotką. Czy można wymyślić sobie bardziej wakacyjny teledysk? Totalnie niebieskie, bezchmurne niebo i zielone łąki – wypuszczony parę dni temu klip to idealna zapowiedź letniego sezonu. Raper z Opola bił rekordy wyświetleń na YouTube, kiedy wyszedł jego Język Ciała. 140 mln odtworzeń to niezły wynik. Czy najnowszy singiel wzbudzi takie samo zainteresowanie? Tymek znany jest z łączenia hip-hopu z klubowym graniem, co sprawia, że jego kawałki są absolutnie danceable. Będziecie mogli to sprawdzić już dzisiaj.

Jan-rapowanie | 1.07

Ostatni post na Instagramie Jana-rapowanie był proroczy. Wyciszanko EP? Ale jak to? I rzeczywiście, raper na trochę zniknął ze sceny. Fani pytali pod postem, czy Janek żyje, pisząc błagalne “wróć do nas”. No i wrócił. W HYPE PARK wystąpi już 1 lipca. Po ostatnim wydawnictwie rapera we współpracy z producentem Nocnym możemy spodziewać się dużo dobrego hip-hopu, w którym często słychać inspiracje trapem i popem. Artysta nie udaje starszego niż jest, nie sili się na napuszoną pozę. I z takim trochę dojrzalszym, ale nadal bezpretensjonalnym Jankiem spotkamy się na początku lipca.

Rosalie. | 8.07

Niedawno Rosalie. śpiewała “chodź, chodź, chodź”. My czujemy się zachęceni, więcej nam nie trzeba. Tak jak piosenkarka w swoim ostatnim teledysku nad internetowe znajomości przekłada spotkania irl, tak i my zdecydowanie wolimy jej słuchać na żywo. Będzie ku temu okazja, bo Rosalie. pojawi się w HYPE PARK. Świeże, bujające R&B w nowoczesnym wydaniu to specjalność polsko-niemieckiej gwiazdy, która w nowym klipie zmienia się jak kameleon. O tym, jak wiele oblicz ma gwiazda przekonamy się już 8 lipca w Krakowie.

Rasmetalism | 15.07

Rasmentalism w kwietniu tego roku zapowiedzieli koniec kariery i ostatnie koncerty.

Zespół Rasmentalism w tym roku kończy 15 lat i przy okazji planujemy zagrać kilka koncertów, którymi zakończymy tę wspaniałą przygodę. Zapraszam na wszystkie, bo gramy w składzie wybornym i szerokim – informował na Instagramie Ras.

Duet raper-producent działa od 2006 roku. To już zasłużony staż na polskiej scenie. Parę dni temu panowie świętowali rocznicę wydania swojej ostatniej płyty – Geniusz. Koncert 15 lipca w HYPE PARK będzie jedną z ostatnich szans, by usłyszeć ich najnowszy materiał na żywo.

Wszystkie bilety na HYPE PARK złapiesz w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone