Czytasz
Wybieracie się na festiwal Up To Date? To planujcie rozkład jazdy, bo znamy już timetable!

Wybieracie się na festiwal Up To Date? To planujcie rozkład jazdy, bo znamy już timetable!

Up To Date Festival Białystok bilety w Going. pozdro techno elektro Pałac Branickich Jakub Gliński

Do X edycji białostockiego festiwalu Up To Date zostały dwa tygodnie. Zawsze cieszyliśmy się na te dwa wrześniowe dni, a jubileuszowa edycja potrwa w tym roku aż cztery – można lepiej?

Wakacje chylą się ku końcowi, oferta supermarketów pęka już w szwach od nadmiaru tornistrów, linijek i zeszytów. My jednak nie wybieramy się do szkoły, a na X edycję Up To Date. W dniach 5-8 września w Białymstoku odbędzie się festiwal wypełniony elektroniką i rapem najwyższej próby. Underground w czystej postaci – na Stadionie Miejskim potańczycie do elektro, techno, breaków czy EBM-u. W Pałacu Branickich odpłyniecie w ambientowy świat, a na koncertach otwarcia i zamknięcia będziecie podziwiać audiowizualne projekty znakomitych muzyków.

Analogicznie – plan lekcji średnio nas interesuje, natomiast wjeżdżamy totalnie w festiwalowe timetable opublikowane dzisiaj przez organizatorów. Możecie je podejrzeć pod tym linkiem!

Up To Date Festival Białystok bilety w Going. pozdro techno elektro PRO8L3M

Możecie zaplanować już sobie dokładny rozkład jazdy – kogo i na której scenie zobaczyć, kiedy zaliczyć przerwę na szamę i naładować się energetycznie na kolejne przetańczone godziny. Piątek zapowiada się wspaniale dla fanów elektro i truskulowych dźwięków. Na scenie Pozdro Techno pojawią się m.in. Dopplereffekt, Helena Hauff, Dżuma, Carl Finlow czy Legowelt. Podobne klimaty zaserwują Lone i Special Request, a pozostali artyści sceny Beats. przyniosą połamane i szalone dźwięki rodem z UK – Lee Gamble, dBridge czy Iglooghost to gwarancja pięknych doznań. Na Czwartej Scenie polskie perełki – Piernikowski, Falcon1, TVPCO czy P. Unity, a na Salonie Ambientu smucić nas będą Kevin Richard Martin i Resina z Christiną Vantzou.

Sobota to nieco więcej techno i kwaśnego odczynu. Ceephax Acid Crew, Sleeparchive, Desroi, Milena Glowacka, Bogdan Raczyński czy Pessimist wystąpią na scenach Beats. i Pozdro Techno. Nie zabraknie polskiego rapu – PRO8L3M, Koza i Włodi. Dla wszystkich potrzebujących odprężenia i głębokich emocji – ambientowe pasaże zapewnią m.in. Kelly Moran, Akira Rabelais i Isorinne.

Sprawdź też

Wpadajcie do Białegostoku w dniach 5-8 września i wspólnie świętujmy dziesięciolecie tego wyjątkowego festiwalu o niepowtarzalnej, rodzinnej atmosferze. Mamy nadzieję, że dotrwamy razem do afterparty, na którym zagrają Monster, Alden Tyrell (!), Solid Blake i Seltron400!

Bilety na Up To Date Festival dostaniecie w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone