Czytasz
Poznaliśmy dzienny muzyczny program Unsound Festival – bilety na poszczególne wydarzenia już w sprzedaży!

Poznaliśmy dzienny muzyczny program Unsound Festival – bilety na poszczególne wydarzenia już w sprzedaży!

Unsound Festival pojedyncze wydarzenia bilety w Going. Matmos Objekt Hotel Forum

Unsound Festival powoli dopina wszystkie szczegóły związane z tegoroczną edycją, której motywem przewodnim jest hasło Solidarity. Do sprzedaży właśnie trafiły bilety na poszczególne wydarzenia!

Krakowski Unsound to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym muzycznym kalendarzu. W tym roku odbędzie się w dniach 6-13 października, a my właśnie poznaliśmy szczegółowy podział na dni i lokalizacje, w którym odbywać się będą koncerty. Wśród nich m.in. Kino Kijów, Łaźnia Nowa, Hotel Forum, Kopalnia Wieliczka, ICE czy Teatr im. Juliusza Słowackiego.

KUP BILETY NA POJEDYNCZE WYDARZENIA

Jak wygląda podział na poszczególne dni? Koncert otwarcia i zamknięcia odbędzie się tradycyjnie w Teatrze im. J. Słowackiego. Krakowski festiwal rozpoczną występy irańskiego producenta Sote (presents Parallel Persia) i artystki Moor Mother, która wystąpi z London Contemporary Orchestra i zaprezentuje The Great Bailout. Unsound zakończymy z zespołem Matmos i The Roundtable Orchestra. Dużym wydarzeniem będzie z pewnością koncert w Kopalni Soli Wieliczka – tam zagrają Félicia Atkinson oraz The Necks z Ilanem Volkovem i Sinfoniettą Cracovią. W kojarzonym z początkiem tygodnia Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha zagrają m.in. Lingua Ingota, HHY, Goat i Dreamcrusher, a weekend w Hotelu Forum spędzimy w towarzystwie takich artystów, jak m.in. Objekt, 700 Bliss, DJ Marcelle, Shackletonu, Vladislav Delay, Teki Latex czy WIXAPOL.

Bilety i wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na dedykowanej stronie. Warto nadmienić, że koncerty Chernobyl (Hildur Guðnadóttir) i CBM 808 AV I (Robert Henke) nie są objęte karnetami i obowiązują na nie osobne wejściówki.

Co więcej, organizatorzy ujawnili również program dedykowany początkującym i stawiającym swoje pierwsze kroki w branży muzycznej. Unsound Lab będzie doskonałą okazja do zgłębienia tajników dziennikarskiego fachu. Warsztaty w cenie 200zł od osoby poprowadzą m.in. Frankie Decaiza Hutchinson (założycielka kolektywu Discwoman), Toby Donelly, Daniella Wade i Magdalena Doksa Tverberg. Super informacją jest fakt, że pierwszeństwo w udziale mają osoby z Polski i Europy Wschodniej. Jeśli chcecie się zarejestrować, możecie to zrobić pod tym linkiem!

Sprawdź też

Jeśli chodzi o program filmowy – bilety trafią do sprzedaży na początku września, kiedy to poznamy również program paneli dyskusyjnych i ostatnich artystów, którzy dołączą do festiwalowego line-upu.

Unsound Festival: Solidarity odbędzie się w dniach 6-13 października w Krakowie. Bilety dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone