Czytasz
Premiera: Carte Blanche lyric video od Fair Weather Friends ekskluzywnie w Going.!

Premiera: Carte Blanche lyric video od Fair Weather Friends ekskluzywnie w Going.!

Fair Weather Friends premiera lyric video Carte Blanche Going.

Od ich debiutanckiego longplaya minęło już 5 lat. W czerwcu Fair Weather Friends powrócili z singlem zapowiadającym nowy album. Dzisiaj, ekskluzywnie w Going., pokazujemy Wam przedpremierowo lyric video do Carte Blanche!

Fair Weather Friends = polskie Friendly Fires? Co prawda, w przypadku rodzimego bandu przerwa od muzyki była 3 lata krótsza, ale powrót zapowiada się co najmniej tak samo spektakularnie. W międzyczasie, w Polsce przeminęła moda na elektropop, z którego jakością różnie bywało, ale w przypadku FWF żadnych uwag mieć nie mogliśmy.

Dobre tekściarstwo, chwytliwe, niebanalne kompozycje i co najważniejsze – uzależniająca przebojowość. Zespół umiejętnie łączył w sobie elementy disco, funku, elektroniki spod znaku popularnego wtedy Majestic Casual i melancholijnego popu. W międzyczasie prym w polskiej branży przejął wszechobecny rap, ale ejtisowy wajb zawsze w cenie, a taki pop, jaki słyszymy na Carte Blanche, to my kupujemy w ciemno.

Ale do meritum. Carte Blanche, drugi studyjny album w karierze Fair Weather Friends, ukaże się już 30 sierpnia nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia. Jako pierwszy z trzech singli ukazał się utwór tytułowy, do którego powstało lyric video – oficjalna premiera już jutro, a już dzisiaj możecie je obejrzeć ekskluzywnie u nas! Za reżyserię, montaż i zdjęcia odpowiedzialny jest Piotr Steczek, a animacje zrobiła Małgorzata Pawińska.

Tracklista:

01 Secret Life
02 Carte Blanche
03 Blurred
04 Keep it Real
05 Prudence
06 Jestem
07 Shades
08 Spotkasz mnie
09 Slack Habits
10 Potęga
11 Kurs przełamywania fal powietrznych

Sprawdź też
Pin Park Doppelngager Autobahnkirche Coastline Northern Cuts teledysk premiera MORE

Chcecie złapać zespół na żywo? Najbliższa ku temu okazja już 27 sierpnia na patio klubu Smolna.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone