Czytasz
JIMEK powraca z projektem Symphonixx – przygotujcie się na wyjątkowy koncert we wrocławskiej Hali Stulecia

JIMEK powraca z projektem Symphonixx – przygotujcie się na wyjątkowy koncert we wrocławskiej Hali Stulecia

JIMEK Symphonixx + Goście bilety Going. Empik Hala Stulecia Wrocław

JIMEK to pseudonim artystyczny Radzimira Dębskiego, który w ostatnich latach przeżywa swój złoty okres. Po nagradzanych soundtrackach i wyprzedanych koncertach czeka nas kolejne emocjonujące doświadczenie!

JIMEK powraca z pełnym rozmachu projektem Symphonixx 5 października we wrocławskiej Hali Stulecia muzyk wystąpi z pełnym orkiestralnym składem i zaprezentuje swoje największe przeboje. Będzie to kolejne po koncercie w Narodowym Forum Muzyki, w ramach H&M Loves Music i na Stadionie Śląskim show pod tym szyldem. Mało tego – spodziewajcie się również znakomitych gości, których tożsamość jest póki co trzymana w ścisłej tajemnicy!

cover photo: Damian Kramski

JIMEK nigdy nie ukrywał swojej bliskości z muzyką hip-hopową i r’n’b. Międzynarodowy rozgłos zapewniło mu wygranie konkursu na remiks jednego z utworów Beyoncé (End of Time), który znalazł się na EP-ce artystki 4: The Remix. Kolejnym ważnym momentem w jego karierze był z pewnością projekt i album zatytułowany 2015, w ramach którego zagrał koncert Hip-hop History Orchestrated będący medleyem składającym się z kilkudziesięciu ważnych dla historii rapu utworów. Kompozytor wykorzystał w nim numery takich artystów, jak m.in. Mobb Deep, Jay-Z, 2pac, 50 Cent, Kendrick Lamar, M.I.A., Wu-Tang Clan, Dr. Dre czy wspomniana wcześniej Beyoncé. Wideoklip odbił się szerokim echem w muzycznym świecie i został udostępniony przez wiele znanych osobistości jak np. Ashton Kutcher, Pharoahe Monch czy Nicki Minaj.

W 2017 roku napisał muzykę do dwóch polskich przebojów kinowych – Atak Paniki i Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej. Za oba soundtracki został doceniony przez festiwalowe jury. Pierwszy przyniósł mu Jantara na festiwalu Młodzi i Film, natomiast drugi, jeszcze bardziej prestiżowego Orła przyznanego przez Polską Akademię Filmową. Z kolei w czerwcu 2018 został również nagrodzony podczas festiwalu Transatlantyk, gdzie zdobył nagrodę Best Polish Young Composer za muzykę do obu wyżej wymienionych filmów .Jesteśmy przekonani, że to nie koniec podbojów Dębskiego w świecie kinematografii!

Koncerty JIMKA są zawsze niepowtarzalnym i pełnym emocji doświadczeniem – jeśli mieliście okazję zobaczyć go na żywo, z pewnością będziecie chcieli to powtórzyć. Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli Radzimira Dębskiego na żywo – koniecznie nadróbcie tę zaległość! Najbliższa okazja – 5 października, Hala Stulecia, Wrocław.

Sprawdź też
otsochodzi nowa płyta

Bilety na koncert JIMKA są już dostępne w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone