Czytasz
Premiera: Fair Weather Friends składają hołd kultowej Hondzie [KLIP]

Premiera: Fair Weather Friends składają hołd kultowej Hondzie [KLIP]

Fair Weather Friends Going.

Nowość od Fair Weather Friends! Trzeci singiel z płyty Carte Blanche i kolejny klip – tym razem w konwencji KINA DROGI. Fajnie, nie?

Pod koniec sierpnia ukazał drugi album w karierze Fair Weather Friends – Carte Blanche. O tej bardzo przyjemnej płycie pisaliśmy niedługo po premierze, zespół przygotował dla nas ostatnio tematyczną plejkę, a teraz chłopaki ruszają na podbój klubowych miejscówek.

Kolejna ważna rzecz to premiera kolejnego klipu! Po lyric video do utworu tytułowego i po ładnym teledysku do Potęgi przyszedł czas na zajawkowy obrazek do Shades. Fair Weather Friends pokazują w nim swoją miłość do ważnej dla nich Hondy Civic. Jak sami mówią – „wideo nie jest reklamą, ani inną formą lokowania produktu. Jest naszym prywatnym hołdem dla pewnego szczególnego samochodu – zespołowego amuletu, który towarzyszył nam w wielu doniosłych momentach.” No i bomba.

Dzisiaj możecie odpalić videoska tylko na kanałach Going. Słuchajcie, oglądajcie i nie zapomnijcie o nadchodzących koncertach zespołu!

Sprawdź też
Pin Park Doppelngager Autobahnkirche Coastline Northern Cuts teledysk premiera MORE

Bilety na trasę Fair Weather Friends dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone