Czytasz
Mamy spotkanie na szczycie: VTSS połączyła siły z Boys Noize

Mamy spotkanie na szczycie: VTSS połączyła siły z Boys Noize

VTSS Boys Noize

VTSS, polska DJ-ka oraz producentka muzyczna techno, wypuściła singiel nagrany przy współpracy z niemieckim producentem Boys Noize.

Techno w polsko-niemieckim wydaniu

Na przestrzeni lat VTSS zyskała sporą popularność, która pozwala usłyszeć jej DJ-sety w największych europejskich klubach z muzyką techno w Europie. Artystka ma na swoim koncie m.in. EP-kę Identity Process wydaną w 2019 roku. Teraz postanowiła połączyć siły z berlińskim producentem muzyki elektronicznej, a efektem tej współpracy jest numer zatytułowany Steady Pace. Kawałek wydała wytwórnia Big Beat Records.

Co ciekawe, w numerze pojawia się również wokal VTSS, która wypowiedziała się bardzo pozytywnie na temat współpracy z niemieckim DJ-em. Podczas nagrań złapali dobry flow i pozostali dla siebie dobrymi znajomymi. Producentka wyznała też, że Steady Pace powstało w studio nagraniowym mieszczącym się w Los Angeles oraz że proces jej tworzenia przebiegł bardzo sprawnie.

VTSS i Boys Noize czyli powrót do popularności disco

VTSS informuje, że wraz z Boys Noize chcieli stworzyć utwór, który swoją formułą nawiązywałby do lat, w których muzyka popularna była kreowana przez brzmienie disco oraz house. Mimo tego artyści nie zrezygnowali z dźwięków, które są im najbliższe. W ten sposób powstał kawałek, który połączył wszystkie z wyżej przedstawionych cech.

Sprawdź też
Guzior koncerty

W kwestii kariery Polki warto wspomnieć, że zrobiła największą nie w kraju, ale za granicą, a szczególnie w Berlinie, w którym jest gwiazdą muzyki elektronicznej. Artystka przyznaje, że jest samoukiem i nie pobierała wcześniej żadnych kursów, które przygotowywałyby ją do produkcji muzyki. Ostatnim większym wydawnictwem DJ-ki jest EP-ka Circulus Vitiosus, która 16 września obchodziła rocznicę swojej premiery.

Bilety na najlepsze wydarzenia elektroniczne znajdziecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone