Czytasz
Dirty Dancing w Warszawie? Zbliża się koncert Felievers

Dirty Dancing w Warszawie? Zbliża się koncert Felievers

Kim są Felivers? Zespół miksuje trap z punkiem, tworząc przy tym wpadające w ucho wakacyjne hity. Niedługo będziemy mogli usłyszeć je na żywo. Pierwszy koncert w ramach Dirty Tour już w tym tygodniu – spotykamy się 31 lipca w Warszawie.

Zdecydowanie najlepsza nuta na teraz🔥🔥🖤 / Sztos nuta ❤️‍🔥 rewelacja 🤘🏻 słucham już chyba z 200 razy i jeszcze mi się nie znudziła 🔥 / Idealna na wakacje ❤️🔥 – chyba tylu [FIRE EMOJIS] pod jednym kawałkiem dawno nie widzieliśmy. Kto wywołał taki gorący odzew? Mowa o Felivers. Ich utwór Dirty Dancing (Będziemy Krzyczeć) ma już prawie milion odsłon na YouTube!

Miłosz Fergiński, Wojciech Fortuna, Piotr Zborowski, Piotr Cody Dąbrowski oraz Konrad Jażdżyk szturmem weszli na polski rynek. Ich wydana w 2019 roku debiutancka płyta Felivers utrzymana była w klimacie pop-rock. Wraz z nowym singlem Niebezpiecznie chłopaki zaczęli przechodzić na ciemniejszą stronę (muzycznej) mocy…

Świadczy o tym także wykonany wraz z White’em 2115 utwór Johnny Knoxville. Raper znany z rockowych inspiracji nagrał kawałek z piątką z Sochaczewa, przypominając kultowego członka ekipy Jackass.

Sprawdź też
fot. Michał Pańszczyk, THEDREAMS Studio, mat. promocyjne

Felivers nie boją się eksperymentów i międzygatunkowych podróży. Czerpią z trapu, ale równie dobrze podejmą się coveru Baśki zespołu Wilki. A jak sprawdzą się w swoim własnym repertuarze? Przekonacie się już 31 lipca na warszawskim Bielanach.

Bilety na warszawski koncert Felivers dostępne w Going.!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone