Czytasz
MUSIMY TO WYKRZYCZEĆ: Sobel rusza w trasę!

MUSIMY TO WYKRZYCZEĆ: Sobel rusza w trasę!

Sobel koncerty

Po dłuższej przerwie wydawniczej i koncertowej Sobel ruszy, żeby zagrać koncerty w całej Polsce! Nadchodzi MUSZĘ TO WYKRZYCZEĆ TOUR.

Gdzie Sobel zagra koncerty tej jesieni? Artysta planuje konkretną trasę w dużych obiektach w całym kraju. Najnowsze hity będziemy mogli usłyszeć w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz Warszawie (tam artysta wystąpi w Torwarze).

Bilety na trasę Sobla złapiecie tutaj!

Powrót na scenę

Sobel przez dłuższy czas był nieaktywny w mediach społecznościowych. Rzadko też występował na scenie. Pod koniec zeszłego roku się to odmieniło, gdy znienacka opublikował dwa utwory z Okim. Później przeszedł już do konkretnej ofensywy, publikując imprezowy hit Sierra Papa wraz z klipem. Najnowszy singiel to z kolei Niech Boli, który uderza w o wiele poważniejsze tony.

Sobel i koncerty: otwarcie się przed słuchaczami

Raper podzielił się z fanami dłuższym postem na Instagramie, w którym wyjaśnił powody swojej nieobecności oraz zdradził najbliższe plany.

Drodzy! Wiem, że część z was już to wie, ale z dumą powtórzę to jeszcze raz. Jako czternastolatek siedziałem w pokoju razem z bratem. Nagrywałem piosenki w prowizorycznej budce stworzonej z mebli i starych materacy. Na mikrofonie za 80 złotych, które udało mi się zarobić dorywczo pracując tu i tam. Kocham muzykę całym sobą. Dla mnie to powietrze, którym oddycham, posiłek po którym jestem jednocześnie najedzony i głodny, ten papieros, który w nerwowych sytuacjach uspokaja czy używka prowokująca do zabawy. Poświęciłem jej prawie wszystko.

Po wydostaniu się z „pułapki” życie pozwoliło mi spojrzeć na siebie z całkiem nowej perspektywy. Od czasów podziemia, w którym swoją drogą miałem okazję tylko wypić szybką herbatę, zawsze miałem wsparcie od rodziny aż do momentu, w którym nawet oni nie znali odpowiedzi. Nie byli w stanie powiedzieć mi co mnie czeka lecz z sercem pomogli mi wybrać kierunek. Ścieżkę, którą będę się skradał. Po wszystkich sukcesach i błędach, które doprowadziły do porażki tylko i wyłącznie ja mogłem być swoim mentorem. Ostatnie 3 lata to więc okres ciężkiej pracy i samorozwoju, który jak szkolny korektor pozwoli mi zasłonić błędy czystą warstwą, na której już razem do końca zapiszemy nową historię.

Sprawdź też

W związku z muzyką — Płyta się robi, jesteśmy już coraz bliżej choć znając mnie, to danie doprawiać będę aż do chwili jego wydania.

Napisał twórca

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone