Czytasz
Warm Up To Date Festival ogłasza pierwszych artystów

Warm Up To Date Festival ogłasza pierwszych artystów

Warm

Po Wrocławiu przyszedł czas na Warszawę – białostocki festiwal Up To Date rozgrzeje stolicę swoim Warm Upem.

Dwie lokalizacje, trzy sceny i pierwsze ogłoszenie. Organizatorzy jednego z naszych ulubionych festiwali ujawnili pierwsze nazwiska warszawskiego Warm Up To Date Fesival x Łomża. Po udanej imprezie we Wrocławiu możemy teraz zacierać ręce na przednią zabawę w Warszawie.

Będziemy tańczyć i relaksować się na trzech scenach: Beats., Pozdro Techno oraz Dwunasty Warszawski Salon Ambientu. Pierwsze ogłoszone nazwiska to artyści z tej ostatniej, ambientowej sceny. W Warszawie dźwiękami masować będą nas Heinbach i Rites of Fall. Pierwszy z nich to reprezentant uznanej wytwórni Opal Tapes, która słynie ze znakomitej muzyki dronowej, eksperymentalnej, noise’owej i ambientowej. Z kolei Rites of Fall to pseudonim polskiego producenta Bartka Kuszewskiego. Jego debiutancka kaseta Truthsayer spotkała się z pozytywnym odzewem. Warto wspomnieć, że za mastering odpowiadał sam Rafael Anton Irisarri.

Warszawski Warm Up To Date Festival odbędzie się 15 czerwca na Jasnej 1 i w Kotłowni Sztuki. Już niebawem poznamy kolejnych artystów sceny Pozdro Techno i Beats. Widzimy się!

Bilety dostępne są w Going.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone