Czytasz
Nowe menu Warmutu to ekstraklasa! Autorskie koktajle i komfort food na najwyższym poziomie – byliśmy, jedliśmy, opisujemy

Nowe menu Warmutu to ekstraklasa! Autorskie koktajle i komfort food na najwyższym poziomie – byliśmy, jedliśmy, opisujemy

Już dziś Warmut zaprezentuje nowe oblicze swojego menu – będzie pysznie i świeżo, a wermut w najróżniejszych formach ponownie wypełni nasze szklanki!

Przemierzając warszawskie Śródmieście w weekendowe wieczory, regularnie wpadamy do mieszczącego się w dawnym MDM-ie baru Warmut. Miejscówka sprzyja do posiadówek ze znajomymi i to nie tylko dzięki bogatej ofercie barowej, ale też pysznemu jedzeniu i wystrojowi, który należy do jednego z najbardziej stylowych w całej stolicy.

Po niemal roku od rozpoczęcia działalności lokalu, przyszedł czas na zmiany. Pierwszy wermut bar w Polsce postanowił odświeżyć nieco swoją kartę, a oficjalna premierą nowego menu odbędzie się już dzisiaj! Wydarzenie będzie częścią imprezowego cyklu Śródmieście Południowe.

Wśród nowości, które zagościły na kartach najnowszego menu wymienić należy m.in. kiełbaski jagnięce podawane z ostrym sosem, stek z selera w sosie z gorgonzoli i zielonym pieprzem oraz uwaga, nasz absolutny ulubieniec – kalmary z awokado w panko z aioli. Wszystkie potrawy standardowo idealnie łączą się z ziołowym smakiem i aromatem wermutu, który w nowym menu pojawi się w różnych, często zaskakujących wariacjach. Tu wspomnieć trzeba koniecznie o deserowym koktajlu Zabajone, łączącym słoną czekoladę z czerwonym wermutem! A wyobraźcie sobie, że to tylko część z tych najświeższych pozycji. Nam już cieknie ślinka!

Sprawdź też

Wszystko wskazuje na to, że częstotliwość naszych odwiedzin Warmuta będzie w najbliższym czasie zdecydowanie wzmożona. Ale chyba sami nas rozumiecie. Widzimy się na miejscu!

Warmut nowe menu Going. jedzenie Warszawa
Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone