Czytasz
Nadchodzi Bass Astral Solo Akt – szykujcie się na dwa koncerty muzyka!

Nadchodzi Bass Astral Solo Akt – szykujcie się na dwa koncerty muzyka!

Bass Astral Solo Akt koncerty Warszawa Kraków Going. bilety u nas

Nie dajcie się zwieść! Tym razem nie w duecie, a w wersji solo. Producent Kuba Tracz aka Bass Astral zapowiedział solowy album i pierwsze koncerty z nadchodzącej trasy. Bilety? Oczywiście tylko u nas!

Bass Astral to pseudonim Kuby Tracza, którego kojarzycie z duetu Bass Astral x Igo. Po spektakularnym sukcesie tego projektu, Tracz postanowił chwilowo skupić się na solowej odsłonie, jeszcze bardziej elektronicznej i emocjonalnej. Debiutancki album, zatytułowany Techno do Miłości, ukaże się już niebawem, a dwa pierwsze koncerty (Warszawa i Kraków) odbędą się na początku września. Chcecie usłyszeć niepublikowane dotąd utwory? Póki co, lepszej okazji nie będzie!

Jak mówi sam zainteresowany: “Solowy projekt jest dla mnie pretekstem do wyrażania kolejnych warstw mojej duszy. Eksperymentów na jeszcze głębszym poziomie. Możecie spodziewać się muzyki skrajnie wrażliwej, a momentami jeszcze mocniejszej i dzikiej niż dotychczas.” Kuba Tracz zaprezentuje swój autorski materiał w bardziej kameralnych przestrzeniach niż wielkopowierzchniowe kluby czy hale na kilka tysięcy osób.

Do tej pory poznaliśmy dwa koncertowe terminy – 6 września muzyk wystąpi w warszawskim klubie Miłość Kredytowa 9, a dwa dni później zagra w krakowskich Fortach Kleparz. W Warszawie towarzyszyć mu będzie Mat Czechowicz – wszechstronny artysta, multiinstrumentalista, który od 13 lat zbiera swoje muzyczne doświadczenie w różnych artystycznych projektach.

Nie musimy dodawać, że zainteresowanie obiema datami jest spore – my już nie możemy się doczekać!

Bilety na koncerty Bass Astral dostępne są wyłącznie w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone