Czytasz
Egodrop Festival z ogłoszeniem, Bass Astral z nową płytą i trasą

Egodrop Festival z ogłoszeniem, Bass Astral z nową płytą i trasą

Najbardziej rozpoznawalny festiwal w Polsce celebrujący kulturę psychodeliczną odsłania pierwsze karty. Bass Astral rusza w trasę z najnowszą płytą. Fani elektroniki nie mogą narzekać!

Egodrop Festival 2022

BASS ASTRAL

Egodrop Festival 2022 to kontynuacja pięknej podróży, która rozpoczęła się w 2021 wraz z trzema tysiącami uczestników. Jest to zarazem wielki powrót na mapę festiwalową po czteroletniej przerwie. 

Organizatorzy zapraszają na pięciodniowe wydarzenie, które odbędzie się 13-17.07 w Przyłęku w gminie Paradyż (centralna Polska). Festiwal to kilka scen muzycznych, strefa warsztatowa, strefa dla rodzin i dzieci, market, food park, psy help i liczne galerie i instalacje artystyczne. Na scenach muzycznych wystąpi ponad stu producentów muzycznych i Dj-ów, zaproszonych zostanie ponad trzydziestu mówców i prowadzących warsztaty. To hołd dla kultury psychodelicznej i jej dziedzictwa wyrażony w najczystszej, radosnej i tanecznej formie.

Egodrop Festival to wydarzenie dla tych, którzy pragną oderwać się od własnej codzienności i pragną przenieść się na kilka dni w świat, w którym potrzeby duszy i serca stają na pierwszym miejscu. Wszyscy pragniemy się zatrzymać, czuć mocniej, zanurzyć się w pięknie chwili i wspólnie z przyjaciółmi przeżyć coś wyjątkowego. Trudno jest tak doświadczać w codziennej gonitwie i szeregu obowiązków – być tu i teraz. Naszą misją jest połączenie muzyki, sztuki i natury w integralną, wzajemnie przenikającą się całość, tak, aby każdy mógł znaleźć element lub doznanie, które go uszczęśliwi, zachwyci i zaspokoi.

W pierwszym ogłoszeniowym dropie znalazły się takie postaci jak AES Dana, ATMOS, Cell, Earthling, Sandman, TRIFORCE, Tsuyoshi Suzuki.

KUP BILET NA EGODROP 2022

Bass Astral – TECHNO DO MIŁOŚCI TOUR

BASS ASTRAL

Jeszcze niedawno Bass Astral celebrował z Igo pożegnalną trasę BAXI Last Dance. Duet odwiedził w jej ramach aż dziewięć polskich miast. Fani ucieszyli się z monstrualnej trasy, ale nie obyło się bez obaw. Niektórzy zadawali sobie pytanie: czy koniec działalności Bass Astral X Igo oznaczał dłuższe rozstanie z twórczością uwielbianych artystów? Nic z tych rzeczy. Muzycy postanowili po prostu wypróbować swoich sił w opcji solowej. 

Trasa TECHNO DO MIŁOŚCI to aż 13 koncertów w największych miastach w Polsce. Trasa promuje najnowszy album Bassa Astrala, o którym sam mówi tak: “są to piosenki taneczne jak i melancholijne, piosenki poważne i te lekkie. Momentami eksperymentalne, wzniosłe a za chwilę boleśnie bezpośrednie”. Na płycie udzielą się gościnnie m. in. Hania Rani, ULTRA, Erektion czy Against the Grain.

Elektroniczne wcielenie Bass Astrala nie powinno nikogo dziwić, wszak już przy okazji współpracy z Igo artysta udowodnił, że potrafi dostarczać tego typu brzmienia na najwyższym poziomie. Przy okazji solowej działalności będzie miał z pewnością jeszcze większe pole do manewru. Album udowadnia, że nie ma gatunku muzycznego, którego Bass Astral nie byłby w stanie ujarzmić. Nadchodząca trasa będzie idealną okazją do przekonania się o tym na własne uszy.

BASS ASTRAL TECHNO DO MIŁOŚCI TOUR

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone