Czytasz
Wybieracie się na Egodrop Festival? Poznaliśmy pierwsze szczegóły imprezy

Wybieracie się na Egodrop Festival? Poznaliśmy pierwsze szczegóły imprezy

Egodrop Festival bilety Going. psytrance Goadupa

Jeśli planujecie powoli festiwalowe lato, koniecznie miejcie na uwadze Egodrop Festival. Ten psytrance’owy festiwal będzie jednym z wyróżniających się wydarzeń sezonu.

Pamiętacie plenerowy festiwal Goadupa? Za Egodrop Festival odpowiedzialni są ci sami ludzie, którzy po 2 latach nieobecności na otwartej przestrzeni postanowili powrócić na łono natury ze swoim spirytualistycznym i psychodelicznym trancem. Jak sami mówią: “Nowa nazwa, nowe miejsce, nowa energia!”

Oprócz lokalizacji i nazwy poznaliśmy też pierwszych artystów, którzy zagrają na Egodrop Festival. Są to nazwiska doskonale znane psytrance’owej publiczności:

Atmos | Land Switcher | Skizologic | Tara Putra | Will O Wisp

Jak opisują nową lokalizację organizatorzy? “Znaleźliśmy miejsce w centralnej Polsce, które genialnie pasuje do tego projektu. (…) urokliwa rzeczka, lasek liściasty, lasek iglasty, mamy nawet kawał magicznego lasu, żywcem wyjętego z kadrów filmu „Niekończąca się opowieść”.” Czego jeszcze możemy spodziewać się po Egodrop Festival? “(…) będzie też wiele niespodzianek. Oczywiście zapewniamy pole namiotowe, strefę warsztatową, liczne galerie i instalacje artystyczne, “kids area” i udogodnienia dla rodzin.”

Zapiszcie sobie w kalendarzach tę datę – plenerowa odsłona Egodrop odbędzie się w dniach 16-19 lipca. Miejsce? Przyłek, niedaleko Paradyża w województwie łódzkim. Wypatrujcie u nas kolejnych ogłoszeń związanych z tym wydarzeniem!

Bilety na Egodrop Festival dostępne są już w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone