Czytasz
Zapowiada się prawdziwie rapowa wiosna – Sokół, Otsochodzi, Kabe i wielu innych już niebawem w Waszych miastach

Zapowiada się prawdziwie rapowa wiosna – Sokół, Otsochodzi, Kabe i wielu innych już niebawem w Waszych miastach

Kacperczyk Kabe Sokół Otsochodzi polski rap bilety Going.

Jeszcze nie dobiliśmy do końca stycznia, a już zostaliśmy zasypani koncertowymi ogłoszeniami. Polski rap znalazł się oczywiście w ścisłej czołówce tego peletonu.

Nowe albumy, to i koncerty premierowe oraz ogólnopolskie trasy. Jeśli tęskniliście za występami live Sokoła, Kuby Knapa czy OKIego, to na luzaku, każdy z nich zapowiedział niedawno wiosenną trasę. Debiutanci? Pod koniec 2019 ogłaszaliśmy trasę schaftera, dołączyli do niego Mata, bracia Kacperczyk oraz reprezentant Stoprocent – Kabe.

Chodź na polski rap! Z Going. nie przegapisz żadnego hip-hopowego koncertu.

Zebraliśmy ostatnie ogłoszenia w jeden konkretny przewodnik – wybierajcie swoich faworytów, szukajcie swoich miast i wbijajcie na koncerty!

Kabe

Polski i francuski rap zawsze były dość blisko siebie – tematyka, stylistyka i emocje, które targały osiedlami. Kabe to rocznik 2000, więc najlepsze czasy Mafii K1 Fry raczej go ominęły, ale nie oznacza to, że młodziak nie potrafi w soczyste gangsterskie trapy. Pod swoje skrzydła wziął go szef Stoprocent – charyzmatyczny i wyjątkowy Wini. Album “Albinos” okazał się bardzo solidną porcją rapu – do sprawdzenia na żywo już na dniach!

Kuba Knap

Wyluzka, charakterystyczne flow i inteligentne teksty. To jedne z wielu dobrych cech Kuby Knapa, który postanowił podsumować swój dotychczasowy dorobek trasą koncertową. Krążą plotki, że doświadczony raper ma wrzucić do setlisty kilka świeżych numerów. Oby!

OKI

Naszym zdaniem to jeden z lepszych technicznie raperów i to nie tylko młodego pokolenia. Świeżo po wydaniu albumu “47playground“, świeżo po ogłoszeniu występu na nowej, rapowej scenie Fryderyków i świeżo po nagraniu znakomitego live’a w studio newonce.radio. OKI za moment wsiada w tour busa, łapcie tego zdolniachę!

Otsochodzi

Setki milionów odtworzeń na serwisach Spotify i YouTube, współpraca z Andrzejem Sewerynem, Pezetem, i Taco Hemingwayem, trzy studyjne albumy na koncie i czwarty w drodze oraz występy na festiwalach Open’er czy Hip-Hop Kemp. Całkiem nieźle jak na rocznik 96. Otsochodzi nie próżnuje i w zawrotnym tempie prezentuje kolejne single z krążka “2011”, który ukaże się na sklepowych półkach 19 marca, a dzień później raper zagra jedyny koncert premierowy promujący tę płytę!

Kacperczyk

Golec, Mroczek, Cugowscy czy Żewłakow. Słynnych braterskich duetów w polskiej popkulturze mieliśmy całkiem sporo. Czy do tego wspaniałego grona dołączą bracia Kacperczyk? Bardzo możliwe. Żeby się o tym przekonać proponujemy wypad na któryś z koncertów w trasie promującej debiutancki album “Sztuki piękne“.

Dwa Sławy

Sprawdź też
Kacperczyk

Dwie złote płyty i piąte legalne wydawnictwo w drodze. Kariera Dwóch Sławów od kilku lat znajduje się w dość wysokim peaku i nic nie wskazuje na zmianę tendencji. Najnowsze dzieło raperów “Pokolenie X2″ ukaże się na sklepowych półkach już 24 stycznia. Tydzień później artyści zagrają w rodzimej Łodzi, a potem to już pójdzie. Nie zwlekajcie!

Mata

Słuchaliście już debiutu 19-letniego rapera? Jeśli nie, to zachęcamy, bo “100 dni do matury” to kawał solidnego tekściarstwa podbitego solidnym flow. Dla wielu Mata będzie już zawsze “autorem Patointeligencji”, ale według nas ten ziomek ma jeszcze masę ciekawych numerów i potencjał na to, żeby sporo namieszać w rap grze. Chcecie sprawdzić, jak jego forma w wersji live?

Sokół

Sokół to nie tylko jeden z najbardziej doświadczonych raperów w Polsce, to również uznana marka. Nie tylko artysta, ale też biznesmen, który doskonale wie, jak zarządzać swoim wizerunkiem i czasem.

Po wydaniu debiutanckiego solowego albumu “Wojtek Sokół” raper wyruszył w trasę promującą tę płytę. Początek 2020 i mamy kolejny gruby news – w marcu rozpocznie się Eskimo Tour, podczas którego warszawski raper zagra numery z debiutu, ale też klasyki i – uwaga – zupełne nowości.

Bilety na wszystkie powyższe koncerty złapiecie w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone