Czytasz
Nie tylko dla zodiakary: festiwalowy horoskop Going.

Nie tylko dla zodiakary: festiwalowy horoskop Going.

źródło: Pinterest

W Going. nieobcy nam stan umysłu zodiakary. Dlatego wybraliśmy 12 festiwali dedykowanych dla znaków zodiaku. Czy Byki wybiorą się na Taurona? Sprawdźmy!

źródło: Facebook Kangurek kao pej

Tu akurat z Kangurkiem Kao się nie zgadzamy… Zwłaszcza, że zaraz Międzynarodowy Dzień Astrologii. Dlatego postanowiliśmy przygotować specjalny gwiezdny przewodnik po najlepszych festiwalach w Polsce. Uwzględniliśmy indywidualne potrzeby każdego znaku. Pokaż nam swój chart, a powiemy Ci, gdzie się bawić…

Baran – Clout Festival

Barany są pewne siebie. Buzuje w nich chęć działania i silna wola. Docenią zatem Clout Festival, który miał mieć swoją pierwszą edycję w zeszłym roku. Organizatorzy się nie poddali i szykują na lato 2021 spotkanie z największymi osobowościami trapowej sceny. Barany reprezentują żywioł ognia, więc przyznajemy dodatkowe punkty za lokalizację w Hucie Warszawa. Gwiazdy mówią, że tego dnia emocje rozpalą Barany do czerwoności!

Byk – TNMK

Jako typowi domatorzy, Byki najchętniej spędzałyby lato nie ruszając się z domu. My jednak mamy coś, co przekona je do wyjścia ze strefy komfortu. To festiwal specjalnie dla nich, gdzie spełniona zostanie Bycza potrzeba wyrafinowanego artystycznego uniesienia. No i nazywa się przecież… Tauron (!) Nowa Muzyka Katowice. Uwaga! Tego dnia Byki mogą być wyjątkowo aktywne – gdy już wreszcie wyjdą ze swojej “jamy”, hulankom i swawolom nie będzie końca!

Bliźnięta – SBM FFestival

Bliźnięta słyną z impulsywności. To osoby ekstrawertyczne, które zawsze wiedzą, co powiedzieć. Polecamy im SBM Festival, gdzie spotkają artystów, którzy też mają gadane i nikt nie tłumi emocji – wręcz przeciwnie! Bliźnięta z pewnością zjednoczą się z publicznością w skandowanych rapowych wersach. Niech tylko uważają na alkohol, bo mogą obudzić swoją mroczniejszą stronę…

Rak – Olsztyn Green Festival

Raki cechuje wrażliwość i empatia. To znak wodny (razem z Rybami i Skorpionem), więc dobrze poczują się w czasie festiwalu nad rzeką. Olsztyn Green Festival oferuje wszystko, czego potrzebują nasze raczki: lokalizację na miejskiej plaży, atmosferę pełną życzliwości oraz program wydarzeń towarzyszących dot. ochrony środowiska i zdrowego stylu życia, dzięki któremu raki będą czuły, że bawiąc się, robią coś dobrego dla otoczenia. Na tym festiwalu Raki zdecydowanie mogą znaleźć swoją drugą połówkę.

Lew – Lato na Pradze

Wyjazd na festiwal to potencjalnie kilka szans na publiczne zaprezentowanie się. Dla Lwów to często za mało. Proponujemy więc cały cykl wydarzeń, które sprawią, że szanse na błyszczenie w tłumie będą pojawiać się raz na kilka dni. Znając Lwy, najlepszy outfit zostawią na występ Beaty – która, choć sama jest Bykiem, podobnie jak dumne lwiątka inspiruje swoim bezkompromisowym stylem kolejne pokolenia słuchaczy i słuchaczek. Wyzwanie przyjęte? Niech tylko Lwom nie uderzy woda sodowa do głowy – królowa jest tylko jedna!

Panna – LAS Festival

Panny słyną z zamiłowania do porządku. Owszem, to prawda. Ten znak zodiaku lubi być otoczony ładem. Nie dotyczy to jednak wyłącznie układu przedmiotów w pomieszczeniu. Równie istotna jest dla nich wewnętrzna harmonia. Jako znak ziemi (razem z Bykiem i Koziorożcem) Panny świetnie odnajdują się w realiach przyrody. LAS Festival, położony malowniczo w samym sercu natury, pozwoli im znaleźć wytchnienie od zgiełku miasta. Wszystkim Pannom radzimy odrzucić tego dnia swój perfekcjonizm i po prostu się zrelaksować.

Waga – FEST Festival

Wagi poszukują w życiu harmonii. Najlepiej poczują się na wydarzeniu, które będzie zawierać w sobie niezbędne elementy w zbalansowanych ilościach. Na FEST Festivalu znajdą koncerty za dnia i nocne szaleństwo, duże gwiazdy i mniejsze projekty, strefę odpoczynku i strefę ekstatycznej rozrywki, bliskość miasta i festiwalowe doświadczenie otwartego terenu. Idealna równowaga gwarantowana!

Skorpion – Undercity

Drugie imię każdego Skorpiona to Tajemnica. Nie zadowolą się wydarzeniem plenerowym, gdzie musiałyby przebywać na otwartej przestrzeni. Słońce? Pff! Dla nich jest festiwal Undercity, który dba o mroczną oprawę, miejski klimat i eksperymentalne elektroniczne brzmienia. Ubiorą się na czarno i niepostrzeżenie zanurzą w roztańczonym tłumie niczym w swojej mrocznej kryjówce. Ale hola hola! Kiedyś trzeba powrócić do rzeczywistości – Skorpiony muszą uważać, żeby tego dnia nie przesadzić z hedonizmem.

Sprawdź też
Kanye West Rosja

Strzelec – Czeluść

Poddane żywiołowi ognia, Strzelce są impulsywne i gwałtowne. Nie dla nich szczegółowa analiza, zamiast tego dają się ponieść bieżącej sytuacji. Spodoba im się na festiwalu Czeluść, gdzie trapowe bity są nośnikiem emocji, a przekaz nie wynika z kalkulacji, ale potrzeby chwili. Niech nasze Strzelczyki dadzą się ponieść tego dnia uczuciu i same wyznają bliskiej osobie, co czują. Może to będzie początek pięknej przygody?

Koziorożec – Wisłoujście

Koziorożce to znaki racjonalne i rzeczowe. Dobrze czują się w przyrodzie – ich żywiołem jest ziemia. Dobrze poczują się również na festiwalu Wisłoujście. Zlokalizowany w przyrodzie, wewnątrz malowniczej twierdzy pozwoli im poczuć się bezpiecznie, nawet w czasie koncertowych szaleństw. Bo jak wiemy, Koziorożce lubią struktury, ale tego dnia niech nie zapominają o spontaniczności – w końcu kiedyś nawet najlepszy organizator musi odpuścić.

Wodnik – Egodrop Festival

Wodniki mają odważną naturę i zawsze chętnie eksperymentują. Widzimy je na Egodrop Festivalu, gdzie będą mogły przekroczyć ramy codzienności, zachwycić się szaloną scenografią i oderwać od codziennego banału w muzycznych odmętach (nie tylko) psytrance’u. Ekstrawagancki, lubiący przygody Wodnik tego dnia może wypłynąć na naprawdę szerokie wody…

Ryby – Salt Wave Festival

Ryby to jeden z delikatniejszych znaków zodiaku. Są emocjonalne i niestałe niczym morskie fale. Dlatego proponujemy im Salt Wave Festival w Jastarni, który umożliwi im muzyczne poruszenia, tak ważne dla ich artystycznej natury. Jednocześnie będzie to wspaniała okazja do kojących nerwy plażowych spacerów. 

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone