Czytasz
Elektronika ze Wschodu, diggerzy i polski eksperyment w 4. ogłoszeniu Tauron Nowa Muzyka Katowice

Elektronika ze Wschodu, diggerzy i polski eksperyment w 4. ogłoszeniu Tauron Nowa Muzyka Katowice

TNMK Katowice Going. bilety Red Axes

Ale zrobił nam się ogłoszeniowy tydzień. Festiwale, koncerty, imprezy – do tego pokaźnego grona dołączył dzisiaj Tauron Nowa Muzyka Katowice.

Jacy artyści dołączyli zatem do ogłoszonych wcześniej Underworld, Anny Calvi, Floating Points czy Cigarettes After Sex? Sprawdźcie to zdecydowanie najbardziej klubowe i eksperymentalne z dotychczasowych ogłoszeń. Oto pełna lista:

Bruno Bavota | Donato Dozzy | Qba Janicki | Red Axes | Shards | Tomaga | Vladimir Ivkovic

Wspaniali winylowi diggerzy, pionierzy ambitnego techno, rodzimi eksperymentatorzy czy wielbiciele ambientu i neoklasyki. W dużym skrócie tak właśnie prezentuje się dzisiejszy rzut wykonawców. Do transowego tańca zaproszą nas Donato Dozzy i Vladimir Ivkovic. Obaj posiadają własną, autorską wizje hipnotyzującego kosmicznego grania, które ciężko zamknąć w jednoznacznych ramach i które zawsze potrafi zaskoczyć selekcją, tempem czy melodiami.

Tomaga, Shards i Bruno Bavota to trzy różne spojrzenia na neoklasykę i ambient. Pierwsi z nich wydają w renomowanym labelu Other People, za którym stoi nie kto inny, a sam Nicolas Jaar. Z kolei Shards wydają swoje albumy w Erased Tapes Records, którego reprezentanci regularnie odwiedzają Katowice. Jeśli w trakcie festiwalu będziecie szukali chwili ukojenia – Bavota ukołysze Wasze rozedrgane nerwy i ukoi emocje.

TNMK Katowice 2020 Going. bilety Cigarettes After Sex

Na sam koniec polski akcent – w Katowicach wystąpi zasłużony dla rodzimej sceny Qba Janicki, który pod koniec roku wypuścił bardzo solidny album Intuitive Mathematics, a w obecnym szykuje się juz do kolejnych wydawnictw. Duetu Red Axes nie trzeba przedstawiać stałym bywalcom TNMK i katowickich klubów, bo Izraelczycy wpadają do nas regularnie i zawsze dowożą znakomite show.

15. edycja Tauron Nowa Muzyka Katowice odbędzie się w dniach 11-14 czerwca. W Strefie Kultury zagrają m.in. Rival Consoles, Cigarettes After Sex, DJ Tennis, Soap & Skin czy Underworld.

Karnety (2- i 3-dniowe) oraz bilety 1-dniowe na TNMK 2020 dostaniecie w Going.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone