Czytasz
Tribale, jaskółki, realizm i neo-traditional – czego spodziewać się po Warsaw Tattoo Convention?

Tribale, jaskółki, realizm i neo-traditional – czego spodziewać się po Warsaw Tattoo Convention?

Warsaw Tattoo Convention Azazel Going. Legia

Warsaw Tattoo Convention odbędzie się już w najbliższy weekend. Będzie to siódma odsłona jednego z największych międzynarodowych konwentów tatuażu!

Ważny komunikat do wszystkich fanów tatuażu artystycznego! 12 i 13 października w Klubie Biznesowym Legii Warszawa odbędzie się siódma edycja Warsaw Tattoo Convention. Co to oznacza? Kilkadziesiąt godzin spędzonych w towarzystwie światowej tatuatorskiej czołówki oraz cała masa wydarzeń, które wykraczają poza sztukę tatuażu lub są z nią blisko związane.

W ubiegłym roku porozmawialiśmy z twórcami Warsaw Tattoo Convention w ramach cyklu Nasi Ludzie. Jeśli chcecie zatem dowiedzieć się, o co w tym całym zamieszaniu chodzi – sprawdźcie nasz materiał, który przybliży Wam dokładnie historię, ciekawostki i ideę stojącą za tym projektem.

Warsaw Tattoo Convention

No dobra, to przejdźmy do najważniejszego, czyli artystów, którzy zaprezentują w Warszawie swoje wysokie umiejętności. Na Stadionie Legii podejrzymy pracę m.in. Antonio Laurioli, Clary Welsh, Bam Bama, Bartka Kosa, Bartosza Panasa, Davida Rudzińskiego, Dominiki Gajewskiej czy Julii Szewczykowskiej. A to tylko mała część tatuatorek i tatuatorów!

Co jeszcze znajdziemy w tegorocznym programie? Oprócz klasycznych już konkursów na najciekawsze tatuaże w różnych odsłonach i stylach, będą to m.in. pokazy iluzji, pokazy armwrestlingu, beatboxing, wykłady specjalistów oraz program muzyczny i koncerty na żywo. Całkiem sporo atrakcji jak na dwa dni konwentu tatuażu, prawda?

Warsaw Tattoo Convention

Zapiszcie tę datę – najbliższy weekend, 12-13 października, Stadion Legii przy ulicy Łazienkowskiej 3. Organizatorami WTC są studia Azazel, JuniorInk oraz Tattoo Gallery by Azazel.

Bilety dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone