Czytasz
Warszawa – gdzie na sport w nietypowym wydaniu?

Warszawa – gdzie na sport w nietypowym wydaniu?

Chcesz spędzić czas aktywnie? Warszawa jest do tego idealnym miejscem.

Gdzie na sport w Warszawie? Nawet, gdy aura za oknem nie sprzyja bieganiu czy innym aktywnościom fizycznym w plenerze, stolica oferuje miejsca, gdzie hulanki trwają cały rok. Wybraliśmy te, które oferują coś więcej, niż tylko aktywność fizyczną.

Hangar 646

Parki trampolin to najlepsze połączenie sportu i beztroskiej zabawy, jakie znamy. Warszawskie Hangary 646 (aktualnie 3 – na Mokotowie, Gocławiu i Targówku) to prawdziwy raj dla wszystkich, którzy chcą oddać się szaleństwu skakania… i nie tylko. Parki oferują cały szereg różnorodnych platform i innych atrakcji, które sprawiają, że skakanie to jedynie część zabawy. Jest tu choćby basen z gąbkami, czy boisko do trampolinowej koszykówki. Innymi słowy – nie ma nudy.

Chcesz poskakać?

AvePark

Inny rodzaj skakania czeka nas na Ave Parku. Mianowicie, taki na kółkach. I to zarówno na desce, rowerze, jak i hulajnodze. Nie jesteś pro skaterem? Luz, poziomy trudności są dopasowane do każdego, również początkujących. A może nie masz własnego sprzętu? Tym również się nie przejmuj – w Ave Parku można wypożyczyć niemal wszystko. Dodatkowo, skatepark jest czynny cały rok, bo znajduje się w zadaszonym, ogrzewanym budynku. Odpalaj ścieżkę dźwiękową z Tony’ego Hawka i wjeżdżaj na ulicę Krakowiaków 80/98.

Satori Session POP-UP

warszawa sport
Warszawa sport

Satori Time to twórcy popularnych wydarzeń Psychedelic Breath, na których techniki oddechowe łączą się z występami muzycznymi. Tej jesieni ekipa przejmuje warszawski lokal Warmut w ramach cyklu Satori Session Pop-up. W jego przestrzeniach odbywają się takie zajęcia, jak techno-joga czy ecstatic dance. Idealne rozwiązanie, gdy nie wiesz, czy bardziej chcesz iść na imprezę, czy po prostu aktywnie zadbać o swoje ciało i ducha.

Sprawdź też

Wbijaj na Ecstatic Dance podczas Satori Session POP-UP

Vogue Dance

warszawa sport
Warszawa sport

Kultura ballroomowa, a w szczególności taniec vogue, podbijają Polskę. Regularnie odbywają się imprezy, a raczej bale, na których celebrowana jest różnorodność i wolna ekspresja. Tańca vogue można uczyć się jednak nie tylko w nocy, na dusznych wybiegach i klubach. Są miejsca, które oferują kursy i zajęcia voguingu poza imprezowym kontekstem. Jesienią w stolicy odbywają się regularne lekcje taneczne w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury Ochoty OKO. Prowadzi je jedna z pionierek ballroomu w Polsce – Madlen Revlon. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej.

A najpierw przeczytaj nasz artykuł o lipsyncu – innym ballroomowym fenomenie

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone