Czytasz
Wielbiciele truskulu będą zadowoleni – Fisz zagra dzisiaj w Pradze Centrum

Wielbiciele truskulu będą zadowoleni – Fisz zagra dzisiaj w Pradze Centrum

Fisz Grant's Praga Centrum bilety Going. polski rap

Bartosz Waglewski znany doskonale jako Fisz przejmie scenę w Pradze Centrum już za kilka godzin. Będziemy mogli posłuchać go zarówno live, jak i przez specjalny streaming.

Fisz od lat znany jest ze swoich szczerych i bezpośrednich tekstów, w których umiejętnie i w nieoczywisty sposób odkrywa siedzące w nim emocje. Ze swoich słownych wygibasów uczynił znak rozpoznawczy, a po latach na scenie przyszedł czas na specjalne podziękowania. #NiewypowiedzianeDziękuję to hasło najnowszej kampanii, w której artysta bierze udział. Jeśli stęskniliście się już za Waglewskim, nie przegapcie tego koncertu.

Przy okazji koncertu, Fisz udowodni, że nigdy nie jest za późno, by magiczne słowo „dziękuję” zostało wypowiedziane – w myśl zasady lepiej późno niż wcale. Jak wspominaliśmy wcześniej, Waglewski słynie ze swoich refleksyjnych tekstów, poruszających jego fanki i fanów od dwóch dekad. A do tego jeszcze ten charakterystyczny głos. Czekamy więc w napięciu, co wydarzy się podczas występu.

Sprawdź też

Będziemy mogli go oglądać zarówno na żywo, jak i przez specjalny streaming dostępny na facebookowym profilu marki. Bilety dostępne w Going. – w jego cenie dostaniecie powitalny koktajl na miejscu.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone