Czytasz
Znajdź jajko w Browarach Warszawskich i zgarnij jeden z 600 prezentów

Znajdź jajko w Browarach Warszawskich i zgarnij jeden z 600 prezentów

Browary Warszawskie zapraszają na Wielkanocne Jajobranie. Przez 4 dni – od soboty 1 kwietnia do wtorku 4 kwietnia – rozdadzą setki prezentów. Powalczycie o vouchery na odwiedziny w restauracjach czy kawiarniach, a także słodycze z Deseo, pączki z VitaCafe i lody z GoodLood.

Jak to działa?

Na całym terenie Browarów Warszawskich zostaną ukryte konkursowe jajka ze specjalnymi numerkami. Każdego dnia będą odbywać się dwie rundy, trwające równo po godzinie. Zaczynacie w Domku Panu Zająca na Rynku Warzelni. Pobieracie tam worki na jajka i Mapy Wielkanocnych Wysp podpowiadające, gdzie najlepiej szukać. W zadaniu będą wspierać Was też Wielkanocne Zające, służące wskazówkami. Każdy z grających może zebrać maksymalnie 3 jajka. Wracacie do punktu startowego i tam wymieniacie je na nagrody! – Pan Zając się w tym roku mocno postarał, żeby nikt z Browarów nie wyszedł z pustym workiem. Wszak ruch to zdrowie, a im więcej się nachodzicie, tym lepiej przygotujecie się do świątecznego ucztowania – zachęcają organizatorzy.

Wielkanoc w Browarach Warszawskich
Wielkanoc w Browarach Warszawskich

Oprócz wspomnianych ciastek, lodów i pączków, nagrody obejmują też vouchery o wartości 50 i 100 zł, które wykorzystacie w restauracjach, kawiarniach, cukierniach i piekarniach na terenie Browarów Warszawskich. Nagroda specjalna: voucher o wartości 500 zł do wykorzystania w wybranej restauracji, kawiarni, cukierni w Browarach Warszawskich! Jest o co walczyć.

Jajek zostanie ukrytych bardzo dużo, ale jeśli mimo to żadnego z nich nie znajdziecie, nie wrócicie z wyprawy z pustymi rękami. Na pechowców czekać będą czekoladowe jajka pocieszenia… i to aż 50 kg! Znajdziecie je zaraz obok Domku Pana Zająca.

Wielkanoc w Browarach Warszawskich. Ważne informacje

Każda runda trwa równo godzinę. Start zabawy w sobotę o godzinie 11:00. Druga runda rozpocznie się o 14:00. Niedzielne podchody rozpoczną się analogicznie o 11:00 i 14:00. W poniedziałek i we wtorek rundy rozpoczynać się będą odpowiednio o 11:30 i o 17:00. Do zobaczenia w Browarach Warszawskich!

Sprawdź też

A po spacerach chodziliśmy na wystawy. Sprawdź, których ekspozycji nie przegapić na wiosnę

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone