Czytasz
Wrestling wyjaśniony – zawodnicy PpW o ulubionych akcjach

Wrestling wyjaśniony – zawodnicy PpW o ulubionych akcjach

Gala wrestlingu PpW to nieoczywiste połączenie sportu i rozrywki, które przyciąga coraz większą uwagę. W ramach przygotowań do kolejnej gali zawodnicy opowiedzieli nam o swoich ulubionych akcjach.

Gala Ledwo Legalne II odbędzie się już w tę sobotę przy Waldorffa 25. Większa przestrzeń obiektu nie jest przypadkowa. Zainteresowanie wrestlingiem i wydarzeniami PpW rośnie w imponującym tempie. My również mieliśmy okazję doświadczyć magii tego niepowtarzalnego show. O swoich wrażeniach z wypadu opowiadał Bartek Mindewicz w poniższej relacji. Wrestling w Polsce ma się dobrze dzięki PpW.

Wrestling PpW

Jako patron zbliżającego się eventu chcieliśmy przygotować dla Was tym razem coś specjalnego. Dlatego spytaliśmy występujących na Ledwo Legalne II zawodników o ich ulubione akcje. Ten przewodnik pozwoli Wam jeszcze lepiej zrozumieć ideę wrestlingu.

wrestling przewodnik

Johnny Blade

wrestling przewodnik

Ulubiona akcja: Satellite DDT

Dobrze się rozbiegasz, tracisz kontakt z grawitacją, by zakręcić się wokół przeciwnika i posłać jego głowę ku ziemi, razem z jego godnością. Bardzo efektowne i efektywne w dowolnej stypulacji.

Tony Sk1n

ppw wrestling

Ulubiona akcja: Spinebuster

Spinebuster – jedna z najstarszych i najprostszych akcji do wykonania. Nie wymaga wiele wysiłku, a jak wiadomo w PpW nie warto się wysilać. Łatwo znaleźć okazję do jej wykonania, szczególnie w kombinacji z silnym irish whipem, którego również robię najlepiej.

Mister Z

ledwo legalne

Ulubiona akcja: Springboard Clothesline

Moich przeciwników najbardziej lubię położyć na dechy tak zwanym Springboard Clothesline. Odbijam się od trzeciej liny, która daje mi powera i z lotu wykonuje cios na rywalu. Jest to na pewno bardzo efektowny i skuteczny sposób na powalenie oponenta na glebę. Myślę, że topka jeżeli chodzi o technikę w PpW.

Sprawdź też
Mac Miller The Quest

Rob Scaffold

ppw wrestling

Ulubiona akcja: Swanton Bomb

Uczucie, kiedy wchodzisz na trzecią linę, patrzysz na wcześniej rozłożonego przeciwnika na środku ringu przy wrzasku publiki, jest niezastąpione. Dobrze przekalkulowany lot, w którym widzisz cel prawie do samego końca i przy dobrym lądowaniu masz pewność, że ten skok zakończy starcie na twoją korzyść.

Biesiad Strong

ledwo legalne

Ulubiona akcja: Overhead Belly to Belly Suplex & Ave Skok (Splash)

Najważniejsze to dobrze złapać przeciwnika ograniczając mu ruchy i przerzucić nad swoją głową. Potem poprawić miażdżącym skokiem. Najlepiej z dużej wysokości.

Bill Feager

ledwo legalne

Ulubiona akcja: Tombstone Piledriver

Ofiara jest bezradna, jedyne co pozostaje zrobić to wznieść ją na bark, włożyć głowę między kolana i posłać ją do piekła, a ostatnim dźwiękiem, który usłyszy na koniec marnego żywota będzie odgłos łamiącego się karku. Rest In Peace.

GALA LEDWO LEGALNE II JUŻ 21 MAJA

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone