Czytasz
Alan Walker w Krakowie! WalkerVerse to koncertowy przełom

Alan Walker w Krakowie! WalkerVerse to koncertowy przełom

alan walker walkerverse

WalkerVerse to jedyny w swoim rodzaju trip wrażeniowy. Niepowtarzalny koncert Alana Walkera już 8 października.

Alan Walker jest jedną z największych ikon EDM-u. Artysta ma na swoim koncie ponad 15 miliardów odtworzeń audio i wideo oraz prawie 115 milionów obserwujących na social mediach. Powiedzieć, że jest gwiazdą, to nic nie powiedzieć. Jego debiutancki album Different World zwrócił fanów muzyki elektronicznej na całym świecie. Wypuszczone w 2021 World of Walker tylko potwierdziło jego imponujący status jednego z najbardziej wpływowych producentów elektroniki. Alan Walker i jego WalkerVerse to prawdziwy przełom.

Alan Walker – WalkerVerse

WalkerVerse to nazwa nowej, światowej trasy koncertowej Alana Walkera. Jej ideą jest zatarcie granic między albumem, muzyką na żywo i Meta Verse. O co w tym wszystkim chodzi? Walker idzie z duchem czasu i szuka nieszablonowych rozwiązań, które mogą jeszcze mocniej wciągnąć fanów do świata jego twórczości. WalkerVerse to wieloplatformowy, eksperymentalny projekt oferujący niespotykane dotąd doznania.

Podczas tego nietuzinkowego występu nie zabraknie największych hitów Walkera takich jak Faded, The Spectre, Darkside czy Ignite. To event skierowany nie tylko do fanów EDM-u czy muzyki elektronicznej – jego rozmach sprawia, że powinien on zainteresować absolutnie każdego, kto pragnie wyszukanych wrażeń i rozrywki na najwyższym poziomie.

alan walker walkerverse
Alan Walker – WalkerVerse

WalkerVerse 8 października w Krakowie

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone